تئاتر

250 هزار تومان کمک هزینه بیمه تکمیلی در این هفته از طریق صندوق اعتباری هنر پرداخت می شود

معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با مدیرعامل خانه تئاتر اعلام کرد که بخشی از هزینه بیمه تکمیلی به اعضای خانه تئاتر پرداخت شود .

به گزارش دیده بان هنر و به نقل از روابط عمومی خانه تئاتر؛  مقصود نعیمی ذاکر مدیرعامل خانه تئاتر در بیست و نهمین جلسه هیات مدیره خانه تئاتر که روز شنبه 21 آبان در ساختمان خیابان سمیه تشکیل شد ، در گزارشی به هیات مدیره با اعلام این مطلب گفت : در ملاقاتی که با سالاری معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی داشت به وی قول داده شد که مبلغ 250 هزار تومان کمک هزینه بیمه تکمیلی در این هفته به اعضای خانه تئاتر از طریق صندوق اعتباری هنر پرداخت شود .

مدیرعامل خانه تئاتر افزود : درباره مسکن هم با آقای سالاری صحبت شد و قرار شد ایشان پیگیری های لازم را در این باره داشته باشند .

بنابراین گزارش ، در این جلسه همچنین هیات مدیره مقصود نعیمی ذاکر را به عنوان نماینده خانه تئاتر در صندوق اعتباری هنر معرفی کرد .

در ادامه جلسه ، اصغر همت رییس شورای داوری خانه تئاتر گزارشی درباره این شورا به هیات مدیره ارائه داد و قرار شد گزارش کاملی از پرونده های بررسی شده در هفته آتی ارائه دهد .

مجید قناد مسئول کارگروه رفاهی نیز گزارشی از فعالیتهای این کارگروه و هماهنگی با دفتر طرح و برنامه شبکه آموزش ارایه داد .

همچنین در این جلسه درباره صنوف خانه تئاتر گفتگو و قرار شد با پیگیری ایرج راد رییس هیات مدیره خانه تئاتر ، نامه کمیسیون بند 4 هفته آینده در خانه سینما امضا شود .

لینک کوتاه: https://didehbanhonar.ir/?p=1159

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا