جهانسبک زندگیکسب و کار

رژه زنان خوش تیپ ارتش روسیه در مسکو

در رژه دختران خوش تیپ ارتش روسیه، فرمانده یگان نیروهای روسی به پسرها دستور می‌دهد که همگی آماده باشند که دخترها دارند می آیند.

 به گزارش دیده بان هنر و به نقل از تابناک با تو؛ در رژه دختران خوش تیپ ارتش روسیه، فرمانده یگان نیروهای روسی به پسرها دستور می‌دهد که همگی آماده باشند که دخترها دارند می آیند.
گفتنی است نیروهای مسلح روسیه از سیستم گسترده ای از لباس استفاده می کنند که از نیروهای مسلح اتحاد جماهیر شوروی به ارث رسیده و در طول سال‌ها اصلاح شده است. آیتم‌های خاص لباس و تجهیزات مورد استفاده در نیروهای مسلح فدراسیون روسیه توسط دستگاه‌های حاکمیتی نیرو و در نهایت توسط وزیر دفاع تعیین می شود . قوانین مربوط به پوشیدن این لباس که در دهه ۱۹۹۰ میلادی تأسیس شده است نیز در دست بررسی است.لباس های سنتی به سه دسته تقسیم می شوند: پیکربندی های تشریفاتی ، هر روزه و میدانی ، با تغییرات تابستانی و زمستانی. از نظر طراحی آنها لباس‌هایی که امروزه توسط سربازان، ملوانان و همافران فدراسیون روسیه پوشیده می‌شود تا حدی یک توسعه بر روی لباس‌های ارتش توسط اتحاد جماهیر شوروی سابق است. به طور خاص ، رنگهای مرسوم رنگهای سیاه، سبز و آبی که به ترتیب در خدمت نیروی دریایی روسیه ، ارتش روسیه و نیروی هوایی روسیه است ، به رنگ های مشکی ، سبز و آبی پوشیده می شود. این تقسیم کلاسیک از رنگ‌ها امروزه بیشتر در لباس فرم نیروهای مسلح مشهود است. پوشیدن لباس منوط به مقررات است که نه تنها برای افراد تحت خدمت در نیروهای مسلح اعمال می شود بلکه برای دانش آموزان آکادمی های نیروی دریایی ارتش سووروف و ناخیموف ، سپاه نیروی دریایی و کاردانی و شهروندان مرخص شده از خدمت فعال که هنوز هم اعضای ذخیره هستند الزامی است. کارمندان سابق و خانم‌هایی که هنوز هم حق پوشیدن لباس نظامی را دارند نیز باید این مقررات را رعایت کنند.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا