جهانسبک زندگیسینماکسب و کار

قوانین سختگیرانه آنجلینا جولی برای روابط عاشقانه دخترش

وقتی شایلو کوچک‌تر بود دوست داشت لباس های پسرانه بپوشد و از خانواده اش می‌خواست که او را «جان» صدا بزنند. او حتی روند تغییر جنسیت را آغاز کرد، اما زمانی که ۱۵ ساله شد، به ناگهان تغییری رخ داد. طی اکران فیلم جاودانه ها (Eternals) با بازی آنجلینا جولی، شاهد بودیم که شایلو لباس زنانه پوشیده و حتی آرایش کرده بود.

به گزارش دیده بان هنر و به نقل از تابناک با تو؛ شایلو جولی پیت (Shiloh Jolie-Pitt) یکی از فرزندان آنجلینا جولی و برد پیت و بزرگ‌ترین دختر بیولوژیکی این زوج در زندگی کوتاهی که تا کنون داشته مسیر جالبی را پشت سر گذاشته است و آنجلینا جولی قوانین بسیار سخت گیرانه ای برای روابط عاشقانه دخترش دارد به‌طوری‌که می‌گوید باید در همه قرارهای عاشقانه دخترش حضور داشته باشد.

آنجلینا جولی پیش‌تر پسری به نام مدوکس ۲۱ ساله و دختری ۱۸ ساله به نام ساهارا را به فرزندی پذیرفته بود. هر دوی آنها در کشور خودشان یتیم بودند. او سپس رابطه عاشقانه‌اش با برد پیت را شروع کرد و این زوج دختری به دنیا آوردند که در حال حاضر ۱۶ ساله است و شایلو نام دارد. پیت و جولی با هم پسری به نام پکس ۱۹ ساله را نیز به فرزندخواندگی پذیرفتند و در نهایت صاحب دوقلوهایی به اسم‌های ناکس و ویوین شدند که ۱۴ سال سن دارند.

قانون سختگیرانه آنجلینا جولی برای زندگی عاشقانه دختر بزرگش

پیت و جولی شش سال است که به رابطه خود پایان داده‌اند و حالا بچه‌ها بیشتر وقت خود را با مادرشان می‌گذرانند؛ موضوعی که باعث شده شایلو در حالی که رشد می‌کند و تبدیل به یک زن جوان می‌شود، تحولات بزرگی را پشت سر بگذارد.

شایلو جولی-پیت ممکن است جنسیت سیال داشته باشد

قانون سختگیرانه آنجلینا جولی برای زندگی عاشقانه دختر بزرگش

وقتی شایلو کوچک‌تر بود دوست داشت لباس های پسرانه بپوشد و از خانواده اش می‌خواست که او را «جان» صدا بزنند. او حتی روند تغییر جنسیت را آغاز کرد، اما زمانی که ۱۵ ساله شد، به ناگهان تغییری رخ داد. طی اکران فیلم جاودانه ها (Eternals) با بازی آنجلینا جولی، شاهد بودیم که شایلو لباس زنانه پوشیده و حتی آرایش کرده بود. این کار ادامه داشت تا اینکه برای قرار گذاشتن با پسرها از مادرش اجازه گرفت. اما آنجلینا جولی برای اینکه به او اجازه بدهد با پسرها قرار عاشقانه بگذارد مجموعه ای از قوانین بسیار سختگیرانه دارد زیرا هرچه باشد او فقط ۱۶ سال دارد.

در ماه‌های اخیر، جولی به همراه پل مسکال (Paul Mescal) بازیگر ۲۶ ساله سریال مردم عادی (Normal People) در یک رستوران دیده شد و پس از آن شایعاتی مبنی بر قرار عاشقانه این دو به گوش رسید. اما آن‌طور که Vanity Fair ادعا کرده، کسی که علاقه‌مند به قرار گذاشتن با این ستاره جوان بود شایلو بوده است.

قانون سختگیرانه آنجلینا جولی برای زندگی عاشقانه دختر بزرگش

 

خود جولی در طول مصاحبه با Life & Style تایید کرد که لازم است همیشه شایلو و خواستگار بالقوه‌اش را در این سن همراهی کند. در عین حال آن‌طور که از شواهد پیداست برد پیت نقش پررنگی در این مرحله جدید از زندگی دخترش ندارد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا