سینما

شوک توئیتری دوئین جانسون برای طرفداران «بلک آدام»

دوئین جانسون که نقش اصلی را در فیلم سینمایی «بلک آدام» را ایفا می‌کند، با مقایسه فروش در گیشه این فیلم ابرقهرمانی با یک فیلم دنیای سینمای مارولی در یک دهه گذشته، گفت که بلک آدام بین ۵۲ تا ۷۲ میلیون دلار سود خواهد داشت.

به گزارش دیده بان هنر و به نقل از خبرنگار سینمایی ایرنا؛ دوئین جانسون در توئیتی نوشت: پیش از اشتراک این خبر عالی درباره بلک آدام منتظر تأیید از سوی سرمایه‌گذاران بودم. فیلم ما بین ۵۲ تا ۷۲ میلیون دلار سود خواهد داشت. این حقیقت است. با حدود ۴۰۰ میلیون دلار در سراسر جهان ما گام به گام در حال ساخت فرانچایز جدید خود هستیم.

او به فروش فیلم دنیای سینمایی مارولی کاپیتان آمریکا که در سال ۲۰۱۱ اکران شد، در مقایسه با بلک آدام اشاره کرد؛ فیلمی که ۳۷۰ میلیون دلار در گیشه فروخت. کاپیتان آمریکا در آن سال با هزینه ۱۴۰ میلیون دلاری ساخته شد.

توئیت جانسون پس از آن منتشر می‌شود که جو سینگر تهیه‌کننده و سرمایه‌گذار فیلم بلک آدام هرگونه ادعایی مبنی بر شکست مالی این فیلم را رد کرد؛ هرچند بخاطر حضور دوئین جانسون در این فیلم انتظار بیشتری می‌رفت اما فیلم سود مالی خود را داشته است.

او گفته دنباله‌های فیلم بلک آدام، این فرنچایز (حق امتیاز کسب و کار) را به مدت طولانی حفظ می‌کنند و برایش پولساز خواهند بود.

بلک آدام یک فیلم اَبَرقهرمانی آمریکایی با بازی دوئین جانسون است؛ داستان فیلم حول محور یک اَبَر انسان باستانی است که توسط گروهی از باستان‌شناسان از زندان جادویی خود آزاد می‌شود تا ملت «خندق» را از دست سندیکای جنایتکارانهٔ «اینترگنگ» رهایی بخشد.

لینک کوتاه: https://didehbanhonar.ir/?p=1547

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا