تلویزیونسبک زندگیسینماکسب و کار

سوگلی ناصرالدین شاه چگونه لباس می‌پوشد؟ / زیباترین لباس‌های نهالِ ایران

نهال دشتی از هنرپیشه‌های تازه‌نفس سینما و تلویزیون است. اگر تماشاگر سریال معروف شهرزاد باشید، حتما او را در نقش خواهر فرهاد به یاد دارید. او در مدت حضورش در دنیای بازیگری در جشنواره‌ها و مراسم مختلفی دیده شده است. در بیشتر مواقع هم استایل‌های خوبی از او دیده‌ایم. دشتی به استایلش اهمیت زیادی می‌دهد و همیشه فکرشده و با طراحی در موقعیت‌های گوناگون شرکت داشته است. در این مقاله، نگاهی به زیباترین استایل‌های دیده‌شده از او خواهیم داشت.

به گزارش دیده بان هنر و به نقل از چی بپوشم؟؛ یکی از راه‌های خوش‌پوشی، استفاده از رنگ‌های متناسب در کنار یکدیگر در استایل است. نهال به‌خوبی از پس ست‌کردن رنگ‌های استایل برمی‌آید. او همیشه از ترکیب رنگ‌های خوبی استفاده می‌کند.

اگر بتوانید استایلی خوش‌رنگ با ترکیب رنگ‌های جذاب طراحی کنید، نیمی از مسیر خوش‌تیپ‌شدن را به‌راحتی طی می‌کنید. چنانچه فکر می‌کنید که در این کار زیاد ماهر نیستید، بهتر است که به ست‌کردن لباس آدم‌های معروف و سلبریتی‌ها نگاه کنید.

با الهام‌گرفتن از آنها در ست‌کردن تبحر پیدا می‌کنید. نگاه به استایل آدم‌های معروف و به ویژه خارجی‌ها راهی برای تمرین این موضوع است. سلبریتی‌های خارجی معمولا از طراحان و استایلیست‌ها برای تیپ و ظاهرشان کمک می‌گیرند. پس نگاه‌کردن به آنها می‌تواند ایده‌های حرفه‌ای و خوبی در اختیارتان قرار بدهد.

اگر به استایل‌های مختلف نهال دشتی نگاه کنید، متوجه می‌شوید که همیشه از مدل‌های لباسی متناسب با اندامش استفاده می‌کند. او به‌خوبی می‌داند که کدام طرح‌ها و رنگ‌ها برای اندامش مناسب‌تر هستند.

او سرشانه‌های خوب و مشخصی دارد. شانه‌هایش افتاده نیستند و در ناحیه بالاتنه هم تناسب خوبی میان سینه و کمرش دیده می‌شود. با تکیه به این ویژگی‌ها، دشتی به‌سراغ مدل‌هایی می‌رود که این ویژگی‌ها را بیشتر نشان می‌دهند.

رعایت کدهای پوششی

استایل نهال دشتی

توجه به اینکه در هر موقعیت و مراسمی چه بپوشید، شما را به دنیای خوش‌پوش‌ها نزدیک می‌کند. درس‌کد (dress code) یا کدهای پوششی به معنای اصولی هستند که به شما می‌گویند در هر مراسمی باید با چه استایلی ظاهر شوید.

نهال دشتی به رعایت کدهای پوششی کاملا واقف است. اگر قرار باشد که در جشنواره‌ای مهم شرکت کند، حتما او را با استایلی رسمی و آراسته می‌بینیم. در مواقع دیگر هم متناسب با شرایط و درجه رسمی‌بودن هر موقعیت دست به لباس‌پوشیدن می‌زند.

استفاده از رنگ‌های روشن

استایل نهال دشتی

انتخاب رنگ‌های روشن هم زیاد در استایل نهال دشتی دیده می‌شود. بسیاری از افراد به‌خاطر ملاحظات مختلف جرأت امتحان‌کردن لباس‌های رنگی را ندارند.

بسیاری معتقدند که برای لاغرتر جلوه‌کردن باید به‌سراغ رنگ‌های تیره و به‌خصوص مشکی بروند. خیلی‌ها در لباس‌های رنگارنگ احساس خوبی پیدا نمی‌کنند.

همه این‌ها اشتباه است. اگر از لباسی خوشتان می‌آید و رنگش به دلتان می‌نشیند، همان را انتخاب کنید و بپوشید. در لباسی که دوست دارید، راحت‌تر خواهید بود. این راحتی به شما اعتمادبه‌نفسی می‌دهد که زیباترتان می‌کند.

نهال در انتخاب لباس‌های با رنگ‌های روشن و شاداب تبحر دارد. در تصویر بالا، او را با مانتویی طرح‌دار و به‌رنگ روشن می‌بینم که با روسری خوش‌رنگی ست شده است.

انتخاب اکسسوری‌های جذاب

استایل نهال دشتی

اکسسوری‌ها در استایل حضور مهمی دارند. اگر آنها را درست انتخاب کنید، شیک‌تر می‌شوید. انتخاب اشتباهشان هم که نتایج بسیار بدی در پی دارد و حتی بهترین استایل‌ها هم در چنین شرایطی مخدوش می‌شوند.

دشتی از آن هنرپیشه‌هایی است که به‌خوبی از اکسسوری‌های زیبا در استایلش استفاده می‌کند. در تصویر بالا او را با کیفی با طراحی و جنسی زیبا می‌بینید. این انتخاب برای استایلی نیمه‌رسمی بسیار مناسب بوده است.

از نظر اندازه هم کیف مطلوب است. کیف‌های مجلسی نباید آنچنان بزرگ باشند که تمام بخش‌های استایل را تحت‌الشعاع خودشان قرار بدهند.

شلوارهای واید و خوش‌ترکیب

استایل نهال دشتی

با مرور استایل‌های نهال دشتی، متوجه می‌شویم که به شلوارهای واید هم علاقه‌مند است. منظور از شلوار واید همان شلوارهایی است که از بالا گشاد می شوند. این شلوارها انتخاب خوبی برای شرکت در موقعیتی رسمی هستند. ساختارشان باعث می‌شود که در موارد غیررسمی هم کاربردهای زیادی پیدا کنند. چیزی که باعث می‌شود، این شلوارها در موقعیت‌های گوناگون طرفداران زیادی پیدا کنند، هماهنگی‌شان با اندام افراد مختلف است. این مدل تقریبا به همه می‌آید. ضمن اینکه راحت است و به‌خوبی با لباس‌های مختلف ست می‌شود. در تصویر بالا هم نهال را با یکی از این شلوارها می‌بینید. شلوار خوش‌دوخت و مناسب اندامش است. کت هم گزینه خوبی بوده اما نحوه آرایش مو و پوشیدن شال نظم کار را به هم زده است و کمی آشفتگی بصری در استایل به وجود آورده است.

آرایش مرتب و مناسب

استایل نهال دشتی

هنرپیشه‌ها و افراد معروف مدام از سوی عکاسان دنبال می‌شوند. تصویر آنها به ثبت می‌رسد و برای همین بهتر است که حواسشان به استایل آرایشی خود هم باشد.

دشتی همیشه آرایشی مناسب و تمیز دارد. او حرفه‌ای آرایش می‌کند و نقدی به استایل مو و میکاپش وارد نیست. در بیشتر موارد، او را با موهایی رنگ‌شده می‌بینیم. انتخاب رنگ موهایش هم بسیار متناسب با چهره و پوست خوش‌رنگش است.

در تصویر بالا، نهال را با آرایشی بسیار تمیز و حرفه‌ای می‌بینیم. اینکه از کمک گریمورها یا آرایشگرها استفاده می‌کند، برایمان مشخص نیست. اما در هر حال، از نظر استایل مو و آرایش نمره خوبی می‌گیرد و صفت بارزش در این زمینه هم آراستگی است.

علاقه به تنوع

استایل نهال دشتی

استایل‌های نهال دشتی بسیار متنوع است. او به‌سراغ مدل‌های مختلفی می‌رود. در مراسم گوناگون، او را با تیپ‌های رنگارنگی می‌بینیم. در واقع، همیشه از یک مدل استفاده نمی‌کند و مشتاق ابراز تنوع در تیپ و ظاهر خودش است.

در تصویر بالا هم او را با استایل رسمی و مناسبی می‌بینید. کفش‌های پاشنه‌دار و خوش‌دوخت، کیفی زیبا و مناسب برای شرکت در مراسم رسمی و البته رویه و شلوار اسکینی خوش‌رنگ و خوش‌دوختی که استفاده کرده، همگی نمره استایلش را بالا می‌برند. این را هم در نظر بگیرید که اگر کیف و کفش در هماهنگی بیشتری بودند، استایل زیباتر از کار درمی‌آمد.

در آخر

استایل نهال دشتی منظم، آراسته و متنوع است. در واقع، می‌توانیم بگوییم که شخصیت پوششی و لباس این هنرپیشه جوان پر از تنوع و البته نظم است. او نگاهی حرفه‌ای به حضور در دنیای تصویر دارد. این موضوع را از جدی‌گرفتن حضورش در موقعیت‌های مختلف از نظر آراستگی و استایل متوجه می‌شویم. شما طرفدار تیپ او هستید؟ به نظرتان کدام‌یک از استایل‌هایش بهتر از باقی موارد بوده است؟

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا