تلویزیونسبک زندگیکسب و کار

سحر زکریا دوباره در اینستاگرام گرد و خاک کرد!

سحر زکریا بازیگر سابق تلویزیون با انتشار پستی خطاب به همکارانش نوشت: همکاران بنده اگر یک امسال رو برنامه نمی‌ ساختید ار گشنگی می‌ مردید؟

به گزارش دیده بان هنر و به نقل از تابناک با تو؛ سحر زکریا بازیگر سابق تلویزیون با انتشار پستی خطاب به همکارانش نوشت: همکاران بنده اگر یک امسال رو برنامه نمی‌ ساختید ار گشنگی می‌ مردید؟ شما پول‌ های میلیاردیتان را سال های پیش گرفتید، واقعا می ارزید دل های سوخته را باز بسوزانید، لعنت بر پولی که این گونه به دست آید.

گفتنی است سحر زکریا (زادهٔ ۲۸ آذر ۱۳۵۲) بازیگر ایرانی است. او با بازی در مجموعهٔ تلویزیونی در پناه تو (۱۳۷۴) وارد دنیای بازیگری شد. سپس توانایی خود را با بازی در نمایش‌ ها و تله‌ تئاترهای گوناگون آزمود. اما با بازی در فیلم مردی از جنس بلور (۱۳۷۷) بود که دیده شد و بار دیگر به تلویزیون بازگشت. بازی در نقش همسر رابین هود در مجموعهٔ طنز قطار ابدی (۱۳۷۸–۱۳۷۹) تا اندازه‌ای او را به شهرت رساند و با برنامهٔ طنز پاورچین (۱۳۸۱–۱۳۸۲) به خوبی شناخته شد. او کار خود را با بازی در مجموعه‌ های تلویزیونی مهران مدیری مانند مرد دوهزارچهره (۱۳۸۸)، قهوه تلخ (۱۳۸۹) و در حاشیه (۱۳۹۴) ادامه داد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا