اقتصاد هنرسینما

اکران آنلاین ۱۰ پویانمایی و یک فیلم سینمایی به‌صورت رایگان

۱۰ پویانمایی و یک فیلم سینمایی به‌صورت رایگان از روز ۱۲ تا ۲۲ بهمن ۱۴۰۱در قالب مجازی نمایش داده می‌ شود.

به گزارش دیده بان هنر و به نقل از ایرنا؛ معاونت تولید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به مناسبت دهه فجر و چهل‌ و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برنامه‌ های متنوعی را برگزار می‌ کند.

اسامی این فیلم سینمایی و ۱۰ پویانمایی به ترتیب روزهای نمایش (۱۲ تا ۲۲ بهمن) عبارت است از: انیمیشن «میلاد» و «کشتی نوح» اثر صفرعلی اصغرزاده، انیمیشن «سفر بیداری» کار مرتضی احدی، انیمیشن «سپیدبالان» اثر عبداله علیمراد، انیمیشن «همنشین» به کارگردانی صفرعلی اصغرزاده، انیمیشن «کیمیاگر» اثر مهدی خرمیان، انیمیشن «تبر» ساخته احمد عربانی، فیلم سینمایی «مسیر عشق» به کارگردانی بیژن شکرریز، انیمیشن «اتحاد» اثر نازنین سبحان‌سربندی، انیمیشن «ژنرال و بادبادک» ساخته محمدعلی سلیمان‌ زاده و انیمیشن «گلباران» اثر علی‌ اکبر صادقی.

هر یک از این آثار در روز اعلام‌شده از سوی امور سینمایی کانون پرورش فکری، در بستر Cinema.kpf.ir/film به مدت ۲۴ ساعت برای عموم مردم نمایش داده می‌شود.

بر اساس این خبر، تولید و چاپ ۲۲ عنوان کتاب جدید از سوی انتشارات کانون و تجدید چاپ ۲۰۰ عنوان از کتاب‌ های پر مخاطب کانون از برنامه‌ های انتشارات کانون در این دهه است.

اجرای نمایش رایگان برای خانواده‌ های شهدا و جانبازان در مرکز تئاتر کانون، اجرای نمایش (بدن ما) در مراکز درمانی و مدارس و اکران آنلاین و رایگان نمایش در پایگاه اینترنتی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از دیگر برنامه‌ های معاونت تولید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در روزهای دهه مبارک فجر است.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا