اقتصاد هنرکسب و کار

۱۵ خرداد آخرین مهلت مشارکت «صندوق پروانه» در بخش تولید

آخرین مهلت مشارکت «صندوق پروانه» در بخش تولید اعلام شد و علاقه‌مندان تا ۱۵ خرداد برای ارائه آثار خود فرصت دارند.

به گزارش دیده بان هنر و به نقل از ایرنا؛ روابط عمومی سی و پنجمین جشنواره بین‌ المللی فیلم‌ های کودکان و نوجوانان اعلام کرد، اولین مرحله مشارکت «صندوق پروانه» در بخش فیلم‌نامه، تا ۱۵ اردیبهشت‌ ماه  ۲۲۰ طرح را دریافت کرد و شورای ارزیابی صندوق درحال بررسی این آثار هستند که به زودی نتایج آن اعلام می‌ شود.
همچنین آخرین مهلت مشارکت در تولید آثار از سوی «صندوق پروانه» تا ۱۵ خرداد ماه 1402 است. علاقه‌ مندان می‌ توانند تا این تاریخ طرح آثار خود را به سایت «صندوق پروانه» به نشانی parvanecif.ir مراجعه کنند.
در بخش پسا تولید نیز آخرین مهلت مشارکت «صندوق پروانه» تا پایان پانزدهم شهریور ماه 1402 است و دیگر تمدید نمی‌ شود.
«صندوق پروانه» با هدف توسعه و حمایت آثار سینمای کودک و نوجوان توسط بنیاد سینمایی فارابی و سی و پنجمین جشنواره بین‌ المللی فیلم‌ های کودکان و نوجوانان راه‌ اندازی شده و سال ۱۴۰۲ اولین دوره همکاری این صندوق با سینماگران حوزه کودک و نوجوان است.

گفتنی است طرح‌ها و فیلمنامه‌هایی که شامل مضمون‌های بحران هویت به ویژه در نوجوانان، خودباوری، میهن دوستی و ترویج ارزش‌های اخلاقی و مذهبی، خانواده محوری با محوریت احترام فرزندان و والدین و ترسیم ریز رفتارها و سبک زندگی اسلامی – ایرانی، قانون‌گرایی با محوریت پاسداشت و احترام به قوانین، امید، شادی و نشاط اجتماعی کودکان و نوجوانان و مسئولیت پذیری، سخت کوشی و پرهیز از تنبلی و راحت طلبی باشند مورد توجه ویژه‌ای از سوی صندوق حمایت از فیلم‌های کودکان و نوجوانان قرار می‌گیرند.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا