اقتصاد هنرکسب و کار

کارگروه “توانمندسازی معیشتی اصحاب وفرهنگ‌و هنر” استان قزوین تشکیل می‌شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: به زودی کارگروهی با محوریت موضوع توانمندی های معیشتی اصحاب فرهنگ و هنر در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین تشکیل خواهد شد تا در این جلسات مدل های جدید و کارآمد برای برون رفت از مشکلات کنونی جمع آوری و پیگیری شود‌.

به گزارش دیده بان هنر و به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین؛ محمد حسین فائزی در راستای برگزاری سلسله نشست های رسانه ای با عنوان “دوشنبه های رسانه‌ای” با حضور در دفتر پایگاه خبری صبح قزوین با مدیر مسئول و خبرنگاران این رسانه دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار محمد حسین طاهری سرپرست معاونت فرهنگی و رسانه ای اداره کل، دلارام عابدی مدیر گروه فرهنگی اداره کل، حسنیه باقری کارشناس رسانه و تبلیغات اداره کل و ناصر نیلی مدیر روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین حضور داشتند.
محمد حسین فائزی در این دیدار بیان کرد: از چالش های جدی موجود در رسانه های استان، بحث کمبود نیروی انسانی متخصص و مباحث معیشتی است که باید تدبیری در این زمینه اندیشیده شود و رفع آن نیازمند هم گرایی جمعی و قوانین بالادستی است.
وی افزود: برای بهبود وضعیت معیشتی اصحاب رسانه مجموعه ای از ایده ها و راهکارهای نو متناسب با اقتضائات و امکانات موجود لازم است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین تصریح کرد: از ایده ها و تفکرات نو در جهت رفع مشکلات خبرنگاران استقبال می کنیم تا برای رونق گردش اقتصادی فعالان این حوزه گام های اساسی برداشته شود.
وی در پایان گفت: به زودی کارگروهی با محوریت موضوع توانمندی های معیشتی اصحاب فرهنگ و هنر در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین تشکیل خواهد شد تا در این جلسات مدل های جدید و کارآمد برای برون رفت از مشکلات کنونی جمع آوری و پیگیری شود‌.
 وحید مافی مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی صبح قزوین هم در این دیدار بیان کرد: مجموعه صبح قزوین یکی از قدیمی ترین سایت های خبری استان است که دغدغه مندانه در جهت پیگیری مطالبات مردمی تلاش می کند.
وی خاطرنشان کرد: صبح قزوین به عنوان یک رسانه انقلابی در چارجوب قوانین کشور برای جلب رضایت مردم و حفظ نظام قلم می زند و خوشبختانه در ارزیابی اخیر صورت گرفته از سوی وزارت ارشاد، صبح قزوین به عنوان اثرگذارترین پایگاه خبری استان شناخته شد که حاصل تلاش همه همکاران این رسانه است.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا