سبک زندگیسینما

«ملاقات خصوصی» پروانه نمایش گرفت

شورای پروانه نمایش، در جدیدترین جلسه خود، مجوز نمایش «ملاقات خصوصی» یکی از بهترین فیلم‌ های جشنواره فجر سال گذشته را صادر کرد.

به گزارش دیده بان هنر و به نقل از خبرنگار سینمایی ایرنا؛ پروانه نمایش فیلم «ملاقات خصوصی» صادر شد تا نخستین فیلم امید شمس، احتمالا از چهارشنبه این هفته به روی پرده برود.

ملاقات خصوصی پیشتر قرار بود از هفتم مهر ماه نمایش ‌داده شود اما ناآرامی‌ های اجتماعی، اکران این فیلم را به‌ مانند چندین فیلم دیگر به تعویق انداخت.

ملاقات خصوصی که سیمرغ بهترین فیلم جشنواره فجر سال گذشته را گرفته، داستان زندگی دختری به‌ نام پروانه است که با گرداندن مغازه‌ ای در تلاش است تا خرج زندگی خانواده‌ اش را تهیه کند. پروانه، با مردی به نام فرهاد آشنا می‌ شود که به او ابراز علاقه می‌ کند اما این تنها ابتدای راه است.

پریناز ایزدیار، هوتن شکیبا، ریما رامین‌فر، رویا تیموریان، سیاوش چراغی‌پور، نادر فلاح و پیام احمدی‌نیا در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

ملاقات‌خصوصی طی ۱۰ روز نمایش مردمی در بهمن‌ سال گذشته، موفق شد با حدود یک میلیارد تومان فروش، پرمخاطب ‎‌ترین فیلم جشنواره در سینماهای مردمی باشد. این میزان استقبال سبب شده تا فیلم، یکی از امیدهای پررنگ گیشه امسال به حساب بیاید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا