دسته‌بندی نشدهکسب و کار

معرفی کتاب « گذر از اندوه»

« گذر از اندوه»، عنوان رمانی از خانم زهرا بادره است. این کتاب در سال ۱۳۹۸ و در ۶۶۰ صفحه در نشر «نگار تابان»، به چاپ رسیده و صداقت نویسنده در نوشتن و شیوایی نگارش، از نکات قابل ملاحظه در این اثر هستند.

به گزارش دیده بان هنر و به نقل از مرزنیوز؛ در آغاز رمان گذر از اندوه می‌ خوانیم: چشمانم را می‌ بندم باز می‌ کنم اما به یادت نمی‌ آورم. مثل خواب شیرینی که تا سحر درش غلت زده باشم یا تصویری که تا پشت پلک‌ هایم آمده اما رضایت نمی‌ دهد به دیده شدن، درست همین قدر نزدیکی و من عاجزم از به خاطر آوردنت…

گفتنی است زهرا بادره (آنا) متولد ۱۳۴۲ بازنشسته وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و اصالتاً اهل استان اردبیل است.

لازم به توضیح است مجموعه داستان‌ های کوتاه گور خواب؛ کتاب دویغولو گئجه‌لر (گودانا خانیمین ناغیللاری)؛ کتاب قارا بوغما؛ کتاب سی سال زندگی در بیمارستان؛ کتاب داستان خدا و مجموعه داستان رقص اندیشه‌ ها دیگر از آثار زهرا بادره است.
شایان ذکر است استان ‌اردبيل‌ در شمال‌ غرب ‌كشور و در بين‌ نصف‌النهارات۴۷‌ درجه ‌و۱۵دقيقه ‌و۴۸ درجه ‌و۵۶ دقيقه ‌طول ‌شرقي ‌و مدارات‌۳۷ درجه ‌و ۹ دقيقه ‌و ۳۹ درجه ‌و ۴۲ دقيقه ‌عرض‌ شمالي ‌قرار گرفته ‌و از غرب ‌به ‌استان ‌آذربايجان‌ شرقي‌، از شمال ‌و شمال ‌شرق ‌به ‌كشور جمهوري‌ آذربايجان‌، از شرق ‌و جنوب ‌شرق ‌به ‌استان ‌گيلان ‌و از جنوب ‌به ‌استان ‌زنجان ‌محدود است‌.

خبرنگار: محمدنقی دیده بان

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا