اقتصاد هنربازیتئاترسبک زندگیسینماکسب و کار

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خبر داد؛ اجرای طرح «سینما تئاتر» در سال آتی

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از اجرای طرح سینما تئاتر کانون خبر داد و گفت: هماهنگی‌های لازم با مدارس انجام خواهد شد که در قالب طرح کانون مدرسه دانش‌آموزان به سینما بیایند و فیلم‌های کانون را به صورت رایگان تماشا کنند.

به گزارش دیده بان هنر و به نقل از ایسنا؛ حامد علامتی در گفت‌وگو با ایسنا، به جزئیات اجرای طرح «سینماتئاتر» کانون اشاره کرد و گفت: این طرح در ردیف برنامه‌های سال ۱۴۰۲ ما قرار دارد که سینماتئاتر کودک را راه اندازی خواهیم کرد که در هر استان و در هر شهر تئاترها و سینماهای ویژه کودکان داشته باشیم.

وی افزود: ابتدا از سینما شروع می‌کنیم زیرا در گنجینه‌های خودمان فیلم‌های بسیار خوب کوتاه، بلند، رئال و انیمیشن‌های بلند داریم که اینها را متناسب با شرایط  اکران می‌کنیم که کاملا هم رایگان خواهد بود. هماهنگی‌های لازم با مدارس انجام خواهد شد که در قالب طرح کانون مدرسه دانش‌آموزان بیایند و فیلم‌ها را تماشا کنند.

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با اشاره به طرح دیگری که ذیل این طرح اجرا می‌شود گفت: در این طرح سناریوهایی که برای تئاتر و فیلم‌های کوتاه نوشته می‌شوند بر اساس سرفصل‌های درسی خواهند بود. این طرح نیز از سال آینده اجرایی خواهد شد.

علامتی ادامه داد: در آستانه عید نوروز برای مناطق محروم، کمتر توسعه یافته و سکونتگاه‌های غیررسمی بسته‌های فرهنگی شامل کتاب و سرگرمی توزیع خواهیم کرد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا