تلویزیون

فصل جدید «مستوران»

فصل دوم سریال «مستوران» به کارگردانی سید علی هاشمی به زودی به روی آنتن خواهد رفت.

به گزارش دیده بان هنر و به نقل از ایسنا؛ « مستوران » روایت‌ گر ماجراهایی تلفیقی از داستان‌ های کهن ایرانی مانند هزار و یک شب، کشکول، گلستان و شاهنامه است که در شهری به نام « مستوران » رخ می‌ دهد.

« مستوران » داستانی کهن از افسانه‌ های دوران صفویان و غزنویان را روایت می‌ کند. داستان سریال‌مستوران فصل دوم هم در ادامه داستان فصل اول روایت می‌ شود.

در فصل دوم‌مستوران  علاوه بر کاوه خداشناس چهره‌ هایی همچون فرهاد آییش، فاطمه گودرزی، محیا دهقانی، خسرو دهقانی، بهنام تشکر، ثریا قاسمی و جمعی دیگر از هنرمندان حضور دارند.

فصل دوم سریال‌مستوران در ۳۸ قسمت به کارگردانی سید علی هاشمی پخش خواهد شد. محمد حنیف نویسندگی این مجموعه را بر عهده داشته و عطا پناهی تهیه کننده آن است.

فصل اول سریال‌‌مستوران به کارگردانی مسعود آب‌ پرور و سید جمال سید حاتمی تابستان سال ۱۴۰۱ از شبکه یک سیما روی آنتن رفت.

گفتنی است مستوران مجموعهٔ تلویزیونی ایرانی به سفارش سازمان هنری رسانه‌ای اوج برای شبکه یک ساخته شده‌ است. حمیدرضا آذرنگ، نازنین فراهانی، بیژن بنفشه‌خواه و رؤیا میرعلمی از بازیگران این مجموعه هستند. ماجرایی که در آن با حملهٔ قبیلهٔ وحشیان، کودکی به طرزی مرموز دزدیده می‌شود و مادرش داغدار می‌گردد. او به دنبال راهی است تا به هر قیمت کودکش را پس گیرد امّا موانع زیادی بر سراهش خواهد بود.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا