تلویزیونسبک زندگیسینماکسب و کار

عیدی سینمایی تلویزیون به‌مناسبت مبعث

تلویزیون برای آخر هفته خود در کنار فیلم‌های نوستالژی، کارهای جدیدی همچون «قطار شلوغ پلوغ»، «مرد شکست ناپذیر» و «صاحب مقام» درنظر گرفته است.

به گزارش دیده بان هنر و به نقل از  تسنیم؛ فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «اسرار رسمی»، «خدا جیرجیرک‌ها را دوست دارد»، «10 روز بدون مادر»، «ماهی قهرمان»، «قطار شلوغ پلوغ»، «فرشته‌ها با هم می‌آیند»، «محمد رسول‌الله»، «سجل»، «رنگ خدا»، «کرتیس»، «نورمن در فضا»، «ماراکار: قهرمان دریا»، «هنوز نرسیدیم»، «فورد در برابر فراری»، «آپارتمان شماره 13»، «بازگشت پاندا به خانه»، «بهاران»، «دکتر»، «فوتبالیست‌ها»، «صاحب مقام»، «اسلحه بزرگ»، «آن سوی اقیانوس»، «بیست و چهار»، «معما»، «مرد قد بلند»، «تاجر دوره گرد»، «شرکت»، «حیثیت»، «ال کندور»، «تاجر دوره گرد»، «رز زرد»، «زمستان می‌کشد»، «زندگی»، «هوگو»، «مرد عنکبوتی: دور از خانه»، «من و اسب آبی»، «سوغات فرنگ»، «بانوی کوچک»، «موش زبل»، «هپی خواهد گریخت»، «موعد مقرر»، «شاهزاده کوچک دلاور»، «عصر یخبندان 5»، «فیلشاه»، «نجات فلورا»، «بچه غول»، «ران معیوب»، «شبح نویسنده»، «محمد رسول‌الله»، «یک هفته با پدربزرگ و مادربزرگ»، «فهرست آرزوها»، «آلفا» و «جاسوسان نامحسوس» پنجشنبه، جمعه و شنبه 27 و 28 و 29 بهمن‌ماه مصادف با مبعث پیامبر بزرگ اسلام حضرت محمد (ص) از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

شبکه یک و خدا جیرجیرک‌ها را دوست دارد

– فیلم سینمایی «اسرار رسمی» به کارگردانی «گوین هود»، پنجشنبه 27 بهمن‌ماه ساعت 23:15 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
این فیلم با بازی کیرا نایتلی، مت اسمیت، رالف فاینز و متیو گود؛ داستان کاترین گان را روایت می‌کند. ماجرای یک افشاگر بریتانیایی که اطلاعاتی راجع به یک عملیات جاسوسی غیرقانونی آژانس امنیت ملی آمریکا که برای حمله به عراق بود را به مطبوعات داد و …

– فیلم تلویزیونی «خدا جیرجیرک‌ها را دوست دارد» به کارگردانی «مجید اسماعیلی»، جمعه 28 بهمن‌ماه ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
در این فیلم خواهیم دید: حسن پسر بازیگوشی است که هیچ‌کسی در محله و مدرسه از شیطنت‌های او در امان نیست! تقریباً تمام اهل محل و حتی مادرش از دست او عاصی شده‌اند! تا اینکه به طور اتفاقی به مسجد رفته و با دیدن میکروفن شیفته‌ی آن شده و تلاش می‌کند تا مکبر شود اما….
مهدی مهاجری، سیروس همتی، علیرضا استادی، حمیده مقدس‌زاده و محمدرضا افشاری در فیلم تلویزیونی «خدا جیرجیرک ها را دوست دارد» بازی کرده‌اند.

شبکه دو و نسخه خارجی «محمد رسول‌الله»

– فیلم سینمایی «10 روز بدون مادر» به کارگردانی «لادوویک برنارد»، جمعه 28 بهمن‌ماه ساعت 00:10 دقیقه بامداد از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی فرانک دوبوسک، آئوره آتیکا و آلیس دیوید خواهیم دید: آنتوان و ایزابل زن و شوهری چهل و چند ساله‌اند که بیش از 15 سال از ازدواج‌شان می‌گذرد. آنها چهار فرزند به نام‌های آرتور 13 ساله، کلوئه 11 ساله، ماکسیم 8 ساله و ژوزف 1.5 ساله دارند و به علت مشغله زیاد آنتوان، تمام مسئولیت بچه‌ها به دوش ایزابل افتاده است و وی حتی مجبور به رها کردن شغلش (وکالت) شده است. ایزابل که از فشارهای منزل و بچه‌ها و همچنین بی توجهی‌های آنتوان خسته شده است، تصمیم می‌گیرد به همراه خواهرش به سفری 10 روزه برود و این آغاز مشکلات آنتوان است. آنتوان به مدت 18 سال مدیر منابع انسانی فروشگاهی زنجیره‌ای بوده است اما با ورود همکار جوان، خوش فکر و پرادعایی به نام دیکاپریو، جایگاه شغلی او دچار تزلزل شده و نیاز دارد ارزش‌های خود را به مدیرش یادآوری کند تا بتواند پس از بازنشستگی او، رئیس فروشگاه شود اما سفر ایزابل تمام برنامه‌های او را به هم می‌زند. مدیر آنتوان در ابتدا به او مرخصی می‌دهد اما …

– فیلم سینمایی «ماهی قهرمان» به کارگردانی «سین پاتریک اورلی»، جمعه 28 بهمن‌ماه ساعت 8 صبح از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
این انیمیشن با بازی کاتلین بار، الیجا هاوان، جاستین ایزِریک؛ درباره الکس یک طوطی دریایی است که وظیفه تمیز کردن شهر کوچک دریایی‌شان را به عهده دارد. الکس وظیفه‌شناس است و روزی متوجه می‌شود که لکه‌های سیاه عجیبی به بدن یکی از ماهی‌ها چسبیده که به سختی از بدن او پاک می‌شود. الکس به همراه  دوستش کریستین که یک اسب دریایی کوچک است به دیدار شهردار می‌رود و طرح موضوع می‌کند، اما شهردار ماهی‌ها، الکس را مسخره کرده و از خود می‌راند. در نتیجه الکس تصمیم می‌گیرد به تنهایی برای شناخت منبع آلودگی اقدام کند. اما …

– فیلم سینمایی جدید «قطار شلوغ پلوغ» به کارگردانی «سانتیاگو سِگورا»، جمعه 28 بهمن‌ماه ساعت 18:20 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
داستان این فیلم با بازی سانتیاگو سِگورا، لئو هارلم و آلان میراندا؛ درباره ریکاردو مردی چهل ساله و بسیار مضطرب است که قرار است 6 بچه و پسرش مارکوس را با قطار به اردوگاهی در آستاریوس ببرد. کلارا مادر یکی از این بچه‌هاست که در توافق اولیه قرار به همراهی این گروه داشته اما به علت مشغله‌ای، از سفر بازمانده و پدرش فلیپه را به جای خود برای همراهی بچه‌ها می‌فرستد. فلیپه پیرمردی سر زنده، شوخ طبع و سر به هواست که مدام دردسر درست می‌کند و در اولین اقدام نیز باعث می‌شود که او و ریکاردو از قطار جا بمانند. اونای نوجوان سرکشی است که دیر به ایستگاه قطار می رسد اما ریکاردو و فیلیپه که قصد دارند این اشتباه را از دیگران پنهان کنند با اونای سوار قطار دیگری می‌شوند و این آغاز دردسرهای ریکاردو و فیلیپه و اونای است. از سوی دیگر بچه‌ها که در قطار تنها مانده‌اند، شروع به شیطنت و خرابکاری می کنند و همین موضوع باعث می‌شود که یکی از نگهبانان قطار که مردی سختگیر است به تعقیب و مراقبت از آنها بپردازد که …

– فیلم سینمایی «فرشته‌ها با هم می‌آیند» به کارگردانی «حامد محمدی»، شنبه 29 بهمن‌ماه ساعت 00:20 دقیقه بامداد از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
فیلم روایتگر داستان زندگی روحانی جوانی به نام احمد است که با همسرش لیلا زندگی را به سختی و تنگدستی می‌گذرانند. احمد برای تأمین معاش خانواده، در کنار تحصیل در حوزه، به کار برق‌کشی ساختمان نیز اشتغال دارد و به همین خاطر بعضاً از سوی هم درس‌هایش نیز مورد شماتت واقع می‌شود. در همین شرایط، همسرش حامله شده و پس از زایمان آنها صاحب سه فرزند سه قلو می‌شوند. با وجود اینکه انتظار می رود با آمدن این سه فرزند، زندگی احمد و لیلا با مشکل و بحران مواجه شود اما …
جواد عزتی، نازنین بیاتی، رضا ناجی و الهام کردا در فیلم سینمایی «فرشته‌ها با هم می‌آیند» هنرنمایی کرده‌اند.

– فیلم سینمایی «محمد رسول الله» به کارگردانی «مصطفی عقاد»، شنبه 29 بهمن‌ماه ساعت 8 صبح از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
فیلم با بازی آنتونی کوئین، ایرنه بایاس و مایکل آنسارا روایتی است از بعثت حضرت رسول اکرم (ص) در سن 40 سالگی تا زمان فوت ایشان. از وقایع مهم صدر اسلام که در این فیلم به تصویر کشیده شده است می‌توان به بعثت پیامبر، قتل سمیه، اسلام آوردن و شکنجه بلال حبشی، جنگ بدر، جنگ احد، هجرت مسلمانان و فتح مکه اشاره کرد.

– فیلم تلویزیونی «سجل» به کارگردانی «احمد کاوری»، شنبه 29 بهمن‌ماه ساعت 24 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: رحیم باطنی که صاحب یک گاوداری است به‌علت عدم پرداخت مالیات دچار مشکل می‌شود. او که عازم حج است برای فرار از دست قانون با ‌نام جعلی فرشاد عیوضی، گذرنامه فراهم می‌کند غافل از اینکه فرشاد عیوضی یک کلاهبردار تحت تعقیب است. رحیم باطنی، به‌جای فرشاد عیوضی، دستگیر می‌شود. اصرار او بر هویت واقعی‌اش و اقرار به جعل سند برای سفر مکه مقبول واقع نمی‌شود….
در این فیلم تلویزیونی مهران رجبی، زنده یاد زهره فکور صبور، اردلان شجاع کاوه و میرطاهر مظلومی هنرنمایی کرده‌اند.

شبکه سه و رنگ خدا

– فیلم سینمایی «رنگ خدا» به کارگردانی «مجید مجیدی»، پنجشنبه 27 بهمن‌ماه ساعت 10 صبح از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
داستان از این قرار است که: محمد رمضانی فرزند نابینای هاشم که در مدرسه نابینایان تحصیل می‌کند برای گذراندن تعطیلات به خانه بازمی‌گردد. هاشم که پس از مرگ همسر خود با مادرش زندگی می‌کند، تصمیم به ازدواج مجدد می‌گیرد. او به‌همین منظور محمد را به کارگاه نجاری می‌فرستد….
حسین محجوب، محسن رمضانی، سلامه فیضی و فرحناز سفری بازیگران این فیلم‌اند.

– فیلم سینمایی جدید «کرتیس» به کارگردانی «کریس بیلی»، پنجشنبه 27 بهمن‌ماه ساعت 16 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.
در این فیلم با بازی الکس هندرسون، دوایت هنری و ثدیس استریت خواهید دید: کرتیس مردی سیاه پوست است که ستاره سابق بسکتبال شهر خود در دیترویت بوده،  اما حالا معتاد و مبتلا به بیماری و مشکلات روانی است و تنها با مادر خود زندگی می‌کند. در یکی از روزها که در حال قدم زدن در خیابان است ناخواسته موجب خط افتادن روی یک ماشین گران‌قیمت می‌شود. راننده ماشین انگشتر او را از دستش در می‌آورد و او را کتک خورده و نیمه هوشیار در خیابان رها می‌کند. پسری سیاه پوست جوان که به بسکتبال علاقه دارد به کرتیس کمک می‌کند تا از روی زمین بلند شود و راه خانه را پیدا کند. پسر از کرتیس می‌خواهد که به او بسکتبال آموزش دهد اما کرتیس معتقد است بدون اون انگشتر نمی‌تواند کاری انجام دهد چون کرتیس انگشتر را نماد خوش اقبالی خود در بسکتبال و پرتاب های سه امتیازی‌اش می‌داند. پسر به او قول می‌دهد انگشتر را برایش پیدا کند. کرتیس و پسر جوان با هم دوست می شوند و پسر جوان بالاخره انگشتر کرتیس را در یک مغازه پیدا می‌کند. اما …

– فیلم سینمایی «نورمن در فضا» به کارگردانی «رابرت اشر»، جمعه 28 بهمن‌ماه ساعت 10 صبح به روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی نورمن ویزدوم آمده است: بعد از این که نورمن در عشق شکست می‌خورد، به نیروی دریایی وارد می‌شود و در آنجاست که به عنوان اولین فضانورد انگلیسی نامدار می‌شود که …

– فیلم سینمایی جدید «ماراکار: قهرمان دریا» به کارگردانی «پریادارشان»، جمعه 28 بهمن‌ماه ساعت 14:30 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی گانش کومار، هاریش پرادی، بی گناه، کالیانی پریادارشان، کرتی سورش و مانجو واریر خواهید دید: سال‌های ابتدایی قرن 17 میلادی است. محمد علی کونیالی از نسل ماراکارها است که همیشه نسبت به استقلال زادگاه‌شان اهتمام داشته‌اند. همسر، مادر و پدربزرگ او چند شب پس از ازدواج، مورد حملۀ ارتشیان متجاوز پرتغالی قرار گرفته و کشته می‌شوند. کونیالی به اتفاق عمویش که از این حادثه جان به در برده، عده‌ای از جوانان را گرد آورده و انبارهای مهاراجه‌ها و ارباب های ظالم منطقه را به نفع محرومان و فقرا مورد دستبرد قرار می‌دهند. این ارزاق در واقع متعلق به همین مردم است که از طرف حاکم زامورین در اختیار اربابان قرار می‌گیرد و آنها مورد استفاده شخصی قرار می‌دهند. کونیالی طی سال‌ها به کشتی‌های متجاوز پرتغالی نیز حمله کرده و خواب را از چشم آنها ربوده است. پرتغالی‌ها از درِ تهدید زامورین وارد می‌شوند؛ اما …

– فیلم سینمایی «هنوز نرسیدیم» به کارگردانی «برایان لوانت»، شنبه 29 بهمن‌ماه ساعت 10 صبح به روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی آیس کیوب، نیا لانگ، آلیشا الن، فیلیپ دنیل بولدن، جی مهر، تریسی مورگان، ام. سی. گینی و سی.ارنست هارث آمده است: مردی به دلیل مجاورت محل کارش با محل کار یک خانم با وی آشنا می‌شود و از وی خواستگاری می‌کند. زن دارای دو فرزند است. در تعطیلات آخر سال وقتی زن قرار می‌شود در محل کارش اضافه‌کاری می‌کند مرد برای مراقبت از فرزندان وی آنها را نزد خود می‌آورد. درگیری مرد و کودکان به حوادثی منجر می‌شود که …

شبکه چهار با آپارتمان شماره 13

– فیلم سینمایی «فورد در برابر فراری» به کارگردانی «جیمز منگولد»، پنجشنبه 27 بهمن‌ماه ساعت 20:30 از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.
در این فیلم با بازی کریستین بیل، مت دیمون، جان برنثال و کترینا بلف؛ خواهیم دید: کارول شِلبی و کِن مایلز رفقای قدیمی‌اند که آخرین گفتگویشان به نزاع و درگیری فیزیکی و پرتاب آچار کِن به سوی کارول ختم شده است! کارول شِلبی تنها رانندة آمریکایی است که یک بار در مسابقات اتومبیلرانی لِمَن به پیروزی رسیده است. کارول با وجودی که جوان است، به دلیل ناراحتی قلبی، رانندگی را کنار گذاشته و به تقویت موتور اتومبیل برای شرکت در مسابقات و فروش اتومبیل روی آورده است. کن مایلز هم مکانیک و رانندة حرفه‌ایِ بداخم و انزواطلبی است که سال ها پیش از انگلیس به آمریکا مهاجرت کرده و اکنون با همسر و پسرش زندگی می‌کند. او به تازگی به واسطه بدهی مالیاتی گاراژ خود را از دست داده و اوضاع مالی خوبی ندارد. در همین ایام، هنری فورد دوم مدیر شرکت اتومبیل سازی فورد در دهة 60 میلادی و مدیری توانا، جدی، اهل مشورت و البته مغرور است اما …

– فیلم سینمایی «آپارتمان شماره 13» به کارگردانی «یداله صمدی»، جمعه 28 بهمن‌ماه ساعت 20:30 از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.
در این فیلم خواهید دید: ماشاءالله ایرانمنش از کرمان راهی پایتخت می‌شود تا ارث پدری اش، آپارتمان شماره 13 را بفروشد و کارگاه تراشکاری کارفرمای خود را در زادگاهش خریداری و با دختر محبوبش ازدواج کند؛ اما آپارتمان به دلیل وجود ساکنان مجتمع که آدم‌های بدقلقی‌اند فروش نمی‌رود؛ ابراهیم در کنار در ورودی آپارتمان بساط میوه فروشی به پا کرده؛ دیگری یک شرکت خصوصی؛ یکی مطب دندانپزشکی و چهارمی آرایشگاه زنانه. هیچ خریداری حاضر نمی‌شود خود را با این آدم‌ها گرفتار کند …
زنده یاد جمشید اسماعیل خانی، علیرضا خمسه، کتایون ریاحی، مریم معترف، زنده یاد صدیقه کیانفر، نیلوفر محمودی و زنده یاد سیروس گرجستانی در فیلم سینمایی «آپارتمان شماره 13» هنرنمایی کرده‌اند.

شبکه پنج و فوتبالیست‌ها

– فیلم سینمایی «بازگشت پاندا به خانه» به کارگردانی «زانگ یو»، پنجشنبه 27 بهمن‌ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.
داستان فیلم با بازی لی فنگ، دایچی هاراشیما، متئو یانگ کینگ و کی زانگ در جنگل ها و سرزمین‌های سر سبز ایالت سیجوان چین اتفاق می افتد. داستان درباره خرس پاندایی است که دو توله دارد و شکارچیان درصدند که آنها را شکار کنند. زمانی که یکی از توله‌ها از مادرش جدا می‌شود، شکارچیان آن را دنبال کرده و داخل رودخانه می‌افتد و توسط پسر نوجوان یتیمی که تحت سرپرستی یکی از همان شکارچیان در جنگل زندگی می‌کند، پیدا شده و مخفیانه مورد تیمار و مراقبت قرار می‌گیرد. او توله پاندا را از چشمان شکارچیان دور نگه می‌دارد تا کاملاً بهبود یافته و به طبیعت برگردانده شود. آنها پس از اینکه از یافتن توله پاندا نا امید می شوند، تلاش می‌کنند تا یکی دیگر از بچه پانداها را یافته و شکار کنند. ولی پس از اینکه به کوهستان و دل جنگل می‌روند در اثر حادثه‌ای یکی از آنها مجروح شده و به کلبه برمی‌گردند و متوجه می‌شوند که …

– انیمیشن سینمایی «بهاران» به کارگردانی «حامد حاج ملا علی و نوروز عباسی»، جمعه 28 بهمن‌ماه ساعت 9 صبح از شبکه پنج پخش می‌شود.
در این انیمیشن خواهیم دید: حاج حبیب به اتفاق چند تن از جوانان جهاد برای جاده سازی یک روستا رفته‌اند و کشور در حال جنگ با عراق است. در روستا حشمت خان که محصولات کشاورزان را به قیمت پایین می‌خرد نمی‌خواهد که جاده ساخته شود چون در آن صورت کشاورزان می‌توانند محصولات‌شان را خودشان به شهر ببرند و یا برای خرید لوازم کشاورزی و بذر به شهر بروند و می‌خواهد هر طور شده جلوی ساخت جاده را بگیرد ولی …

– فیلم سینمایی جدید «دکتر» به کارگردانی «نلسون دیلیپ کومار»، جمعه 28 بهمن‌ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی سیواکارتی کیان، وینای رای و پریانکا آرولموهان خواهیم دید: وارون یک پزشک است ولی نامزدش مینی به دلیل این که او احساساتی نیست نامزدی را بهم می‌زند. چینو برادر زاده مینی ربوده می‌شود و وارون وقتی می‌بیند که پلیس کاری از پیش نمی‌برد از خانواده مینی می‌خواهد که برای پیدا کردن چینو با او همکاری کند. آنها ابتدا دختر رئیس پلیس را می‌دزدند تا بتوانند به کسانی که در کار قاچاق انسان‌اند برسند که …

– انیمیشن سینمایی «فوتبالیست‌ها» به کارگردانی «هیروشی میتسونوبو»، شنبه 29 بهمن‌ماه ساعت 9 صبح از شبکه پنج پخش می‌شود.
در این انیمیشن خواهیم دید: سوباسا اُزارا کاپیتان تیم شاهین به، همراه گنزو واکی‌بایاشی و کاکرو یوگا که در گذشته‌ای نه چندان دور رقیبان او بودند به تیم ملی ژاپن می‌پیوندند و …

– فیلم سینمایی جدید «صاحب مقام» به کارگردانی «محمد جمال العدل»، شنبه 29 بهمن‌ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می‌شود.
این فیلم با بازی آسر یاسین، یوسرا و امینا خلیل؛ درباره مهندس یحیی جوان ثروتمندی است که یک شرکت ساخت و ساز دارد او با مشاورینش حیکم و حلیم در خصوص ساخت یک مجتمع تفریحی صحبت می‌کند و برای اینکه مجتمع ساخته شود مرقد شیخ سیدی هلال را باید خراب کنند. حلیم با این کار موافق است ولی حکیم به او هشدار می‌دهد که این کار را نکند. ولی یحیی این کار را به خاطر سوددهی اش انجام می‌دهد. رائده همسر یحیی چند روز بعد در خانه بیهوش شده و به کما می‌رود و یحیی به توصیه زن مرموزی که در بیمارستان او را می‌بیند تصمیم می‌گیرد که کسانی را که از او رنجیده‌اند را خشنود کند و …

شبکه نمایش با رز زرد و موش زبل

– فیلم سینمایی «اسلحه بزرگ» به کارگردانی «دوچو تساری»، پنجشنبه 27 بهمن‌ماه ساعت 1 بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.
در فیلم با بازی آلن دلون، کارلا گراوینا، مارک پورل و ریچارد کونته خواهیم دید: یک قاتل حرفه‌ای به نام تونی فکر می‌کند زمان او دیگر به سر رسیده و قصد بازنشستگی دارد. کارفرمای او به او یادآوری می‌کند که یا باید بکشد یا بمیرد. این بار تونی تصمیم می‌گیرد بکشد ولی آدم‌های طرف دیگر ماجرا را …

– فیلم سینمایی «آن سوی اقیانوس» به کارگردانی «ایزابل کلیفِلد»، پنجشنبه 27 بهمن‌ماه ساعت 11 صبح از شبکه نمایش پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی اِما بِیدینگ، راسولی توماس و رابرت گویسدِک آمده است: خانم یودیت یک روانشناس کودک و نوجوان است که درگیر درمان دو پسر 8 و 9 ساله و یک دختر 15 ساله است. او که خود با کریستیان (نامزدش) مشکل دارد، در پی یافتن راه حلی برای بیماران خود می‌گردد، نامزدش او را ترک می‌کند و بعد از مدتی پشیمان می‌شود، اما یودیت او را نمی‌پذیرد. یک نهنگ گوژپشت خارج از فصل به آبهای برلین می‌آید و کارشناسان به دنبال پیدا کردن او و راهی کردنش به اقیانوس‌اند، یودیت به نهنگ‌ها و صدای آنها علاقه‌مند می‌شود و رابطه‌هایی بین نهنگ تنها و تنهایی خودش و نیز بیمارانش می‌یابد که …

– فیلم تلویزیونی «بیست و چهار» به کارگردانی «داریوش ربیعی»، پنجشنبه 27 بهمن‌ماه ساعت 13 از شبکه نمایش پخش می‌شود.
در این فیلم خواهیم دید: یوسف بهادری سردار جنگ است که در جبهه مجروح شده و 24 سال است در کماست. دختر او زهرا و دامادش مجید از او نگهداری می‌کنند. یوسف سرانجام به هوش می‌آید و به دخترش می‌گوید در غروب روز چهارشنبه 24 سال پیش با دوستش امیر قرار داشته. و یک گردنبند و انگشتر را به امیر که می خواسته برای مراسم عقدش به نزد امام خمینی برود بدهد تا آن را تبرک کند. اما یوسف که مجروح شده و یوسف هم پس از عقدش به جبهه رفته و …

قاسم زارع، نرگس محمدی و میثاق زارع در این فیلم بازی کرده‌اند.

– فیلم سینمایی «معما» به کارگردانی «استنلی دانن»، پنجشنبه 27 بهمن‌ماه ساعت 15 از شبکه نمایش پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی کری گرانت و آدری هپبورن خواهید دید: رجى لامبرت هنگام بازگشت از سفرى تفریحى با جنازه‏ شوهرش روبه‏ رو مى‏ شود. چهار مرد به دنبال رجى هستند و مردى به کمکش مى‌آید که معلوم نیست قهرمان است یا جاسوس یا قاتل …

– فیلم سینمایی «مرد قد بلند» به کارگردانی «پاسکال لاوژیه»، پنجشنبه 27 بهمن‌ماه ساعت 17 از شبکه نمایش پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی جسیکا بیل، ژودل فرلاند و ویلیام بی دایویس خواهیم دید: یک جوان بعد از اینکه فرزندش ناپدید می‌شود، تصمیم می‌گیرد به دنبال فردی مشهور به مرد قد بلند بگردد، که گفته می‌شود او عامل ناپدید شدن کودکان است اما …

– فیلم سینمایی «تاجر دوره گرد» به کارگردانی «جورج هیکن لووپر»، پنجشنبه 27 بهمن‌ماه ساعت 19 از شبکه نمایش پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی کوین اسپیسی و بری پیپر خواهید دید: جک یک لابیست معروف در کنگرة آمریکاست. او با گرفتن پول از افرادی که در بعضی قوانین ذینفع‌اند، و پرداختن مقداری از آن به اعضاء کنگره، موجبات تصویب یا عدم تصویب بعضی لوایح قانونی را فراهم می‌کند. او کسی است که نامزدهای انتخاباتی با پرداخت رشوه به وی، منافع خود را تأمین می‌کنند. جک با پول‌هایی که به دست آورده دست به معاملات کلان می‌زند و در چنبره‌ای از خلاف کاری و درآمدهای نادرست گرفتار می‌آید. سرانجام او و همدستش …

– فیلم سینمایی «شرکت» به کارگردانی «سیدنی پولاک»، پنجشنبه 27 بهمن‌ماه ساعت 21 از شبکه نمایش پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی تام کروز، جین تریپل هورن، جین هاکمن، اد هریس، هالی هانتر، گری بیوزی و دیوید استراتئون خواهیم دید: میچ مک دایر در یک شرکت بزرگ استخدام می‌شود. او در دوراهی کشته شدن به دست گروه‌های مافیایی که در شرکت وجود دارد و یا همکاری با اف بی آی گیر افتاده و …

– فیلم سینمایی «حیثیت» به کارگردانی «کریستوفر نولان»، پنجشنبه 27 بهمن‌ماه ساعت 23 از شبکه نمایش پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی کریستین بیل، مایکل کین، اسکارلت جوهانسون، ربکا هال و هیو جکمن آمده است: آلفرد بوردن شعبده باز به جرم قتل رابرت انجییر محکوم می‌شود و در زندان تصمیم به خواندن خاطرات انجییر می‌کند. فیلم به گذشته برمی‌گردد. زمانی که هردو دستیاران میلتون شعبده باز با مبتکرش جان کاتر بودند، که در نمایشی جولیا همسر انجییر هنگام انجام حقه فرار از مخزن آب در مقابل چشمان تماشاگران خفه می‌شود، و انجیر بوردن را مقصر می‌داند که او گره نامناسب بسته بوده ‌است. از اینجا به بعد این دو نفر تبدیل رقبای خونی هم که در اعمال همدیگر اخلال ایجاد می‌کنند، می‌شوند و …

– فیلم سینمایی «ال کندور» به کارگردانی «جان گیلرمین»، جمعه 28 بهمن‌ماه ساعت 1 بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.
داستان این فیلم با بازی جیم براون، لی ون کلیف، پاتریک اونیل و ماریانا هیل؛ درباره ال کندور، یک قلعه افسانه‌ای در مکزیک است که شایعاتی حول آن وجود دارد که ذخایر طلای امپراطور ماکسیمیلیان در آن است، این شایعه دو فرد ماجراجو را به سمت خود جلب می‌کند، آنها که آرزوهای زیادی در سر دارند، به زودی می‌فهمند که فقط ساده لوح‌ها به سمت آن می‌روند…

– فیلم سینمایی «تاجر دوره گرد» به کارگردانی «جورج هیکن لووپر»، جمعه 28 بهمن‌ماه ساعت 11 صبح از شبکه نمایش پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی کوین اسپیسی و بری پیپر خواهیم دید: یکی از اعضای مهم گروهی در واشنگتن و افراد زیردستش به سختی روی برنامه‌شان مشغول به کارند. آنها قصد دارند تا بازار خرید و فروش مواد مخدر را تحت تأثیر قرار دهند که این کار آنها باعث قتل‌هایی می‌شود و…

– فیلم سینمایی «رز زرد» به کارگردانی «داریوش فرهنگ»، جمعه 28 بهمن‌ماه ساعت 13 از شبکه نمایش پخش می‌شود.
در خلاصه داستان این فیلم آمده است: داوود و لیلی در شب عروسی خود راهی شمال می‌شوند. آنها در میانه راه با مهشید و آرش آشنا شده و با هم همسفر می‌شوند. آرش که به‌دنبال سانحه تصادف باعث مرگ مردی سیاهپوش شده بود با همکاری داوود جسد را به درون مرداب پرتاب می‌کند. داوود که پس از این اقدام تصمیم به بازگشت می‌گیرد با مخالفت آرش روبرو می‌شود. آنها با هم درگیر می‌شوند ولی …
امین حیایی، بهرام رادان و حدیث فولادوند بازیگران این فیلم‌اند.

– فیلم سینمایی «زمستان می کشد» به کارگردانی «ویلیام ریچرت»، جمعه 28 بهمن‌ماه ساعت 15 از شبکه نمایش پخش می‌شود.
داستان این فیلم با بازی جف بریجز، جان هیوستون، آنتونی پرکینز، ایلای والاک و استرلینگ هایدن؛ از آنجایی آغاز می‌شود که سال ها از ترور رئیس جمهور ایالات متحده می‌گذرد و برادرش نیک متوجه می‌شود مردی در حال مرگ ادعا کرده که ضارب اوست و…

– فیلم سینمایی «زندگی» به کارگردانی «تد دم»، جمعه 28 بهمن‌ماه ساعت 19 از شبکه نمایش پخش می‌شود.
داستان این فیلم با بازی ادی مورفی و مارتین لارنس؛ در مورد دو خلافکار است که وقتی به حبس ابد محکوم می‌شوند، تازه به ارزش زندگی پی می‌برند …

– فیلم سینمایی «هوگو» به کارگردانی «مارتین اسکورسیزی»، جمعه 28 بهمن‌ماه ساعت 21 از شبکه نمایش پخش می‌شود.
داستان فیلم با بازی آسا باترفیلد، ساشا بارون کوهن و بن کینگزلی؛ درباره هوگو پسر نوجوانی است که در یکی از ساعت‌های قدیمی ایستگاه راه‌آهن زندگی می‌کند. او بعد از، ازدست‌دادن پدرش به تنهایی و با جدیت به تعمیر ماشین مکانیکیِ پدرش که قدرت نوشتن دارد، می‌پردازد. در همین مسیر با ایزابل، فرزندخوانده‌ی پدربزرگش آشنا می‌شود. کمک‌های ایزابل به هوگو موجب می‌شود تا از طریق ماشین مکانیکی متوجه تاریخچه و سرگذشت زندگی پدربزرگ خود شود. حضور هوگو در زندگی پدربزرگش موجب بازگشت دوباره‌ او به خاطرات تلخ گذشته می شود. هوگو به او یادآور می‌شود که …

– فیلم سینمایی «مرد عنکبوتی: دور از خانه» به کارگردانی «جان واتس»، جمعه 28 بهمن‌ماه ساعت 23 از شبکه نمایش پخش می‌شود.
داستان این فیلم با بازی تام هولند، ساموئل ال. جکسون و جکی گیلنهال؛ درباره پیتر پارکر است که زیر نظر مرد آهنی قرار است به یک ایر قهرمان تبدیل شود، ولی او هنوز جوان و ناپخته است و از این که می تواند برای مردم شهرش نقش ناجی مردم و حیوانات را بازی کند هیجان‌زده است. او قرار است به همراه دوستانش به اردویی از طرف دبیرستان به اروپا برود. پیتر از طرف مرد آهنی یک عینک مخصوص دنیای مجازی دریافت می کند که به راحتی می‌تواند به یک ابزار حرفه‌ای و کشنده تبدیل شود. او با کمک مردی به نام میستریو در مبارزه با هیولایی که از آب بیرون آمده پیروز می‌شود و …

– فیلم سینمایی «من و اسب آبی» به کارگردانی «ایتالو زینگارللی»، شنبه 29 بهمن‌ماه ساعت 1 بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.
این فیلم با بازی ترنس هیل، بود اسپنسر و جو باگنر؛ روایت تام و پسر عمویش اسلیم است که در آفریقا زندگی می‌کند و برای کمک و نجات جان حیوانات آن منطقه به آنجا رفته و جلوی مرد قاچاقچی و زورگوی منطقه را می‌گیرند….

– فیلم سینمایی «سوغات فرنگ» به کارگردانی «کامران قدکچیان»، شنبه 29 بهمن‌ماه ساعت 13 از شبکه نمایش پخش می‌شود.
در این فیلم خواهیم دید: فرشته سازگار همراه همسرش فرهاد، از خارج وارد تهران می‌شوند. در فرودگاه می فهمد که فرهاد زن و بچه دارد و پدرزنش حکم جلب او را به جرم کلاهبرداری گرفته است. فرشته با یک راننده تاکسی به نام فریدون آشنا می‌شود. فریدون به گمان این که او دختری خارجی است، فرشته را با خود به خانه می‌برد …
رامبد جوان، شیلا خداداد و مجید صالحی در فیلم سینمایی «سوغات فرنگ» هنرنمایی کرده‌اند.

– فیلم سینمایی «بانوی کوچک» به کارگردانی «گرینات رول»، شنبه 29 بهمن‌ماه ساعت 15 از شبکه نمایش پخش می‌شود.
این فیلم با بازی کریستین هوربیگر، ورونیکا فرس و استفانیا روکا؛ درباره امیلی ارنست دختر بچه‌ای فقیر است که با مرگ عمویش آخرین بازمانده خانواده کنتس محسوب می‌شود مادربزرگش خواسته که او به اتریش برود. او می‌تواند از این پس در رفاه کامل زندگی کند و آینده خوبی داشته باشد. او و مادرش همراه وکیل خانواده پدری با کشتی به اتریش و نزد مادربزرگ می‌روند. مادربزرگ که با ازدواج مادر امیلی و پسرش مخالف بوده دستور می‌دهد جدا از هم زندگی کنند و دیگر اجازه ملاقات آن‌ها را نمی‌دهد. امیلی با مهربانیش و رفتار موقرانه‌ای مادربزرگ را تحت تأثیر قرار می‌دهد و مادربزرگ از مادر امیلی می‌خواهد با آن‌ها در قصر زندگی کند. زن شیادی همراه یک پسربچه از راه می‌رسد و ادعا می‌کند همسر پسر بزرگتر این خانواده است و آن پسر بچه وارث خانواده است نه امیلی؛ او با شیادی کنترل قصر را به دست گرفته و …

– فیلم سینمایی «موش زبل» به کارگردانی «جور وربینسکی»، شنبه 29 بهمن‌ماه ساعت 19 از شبکه نمایش پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی ناتان لین، لی ایوانس و ویکی لویس آمده است: ارنی و لارس، یک خانه قدیمی و یک کارخانه ریسمان بافی را به ارث می‌برند. دو برادر تصمیم می‌گیرند در خانه قدیمی زندگی کنند و ناگهان متوجه می‌شوند معمار خانه، آرشیتکت سرشناسی بوده و آن دو صاحب ثروت بزرگی شده‌اند. آنان تصمیم می‌گیرند خانه را از طریق حراج بفروشند؛ اما پیش از فروش باید از شر موشی که در دیوارهای آن زندگی می‌کند، خلاص شوند…

فیلم سینمایی «هپی خواهد گریخت» به کارگردانی «مدسر عزیز»، شنبه 29 بهمن‌ماه ساعت 21 از شبکه نمایش پخش می‌شود.
داستان این فیلم با بازی دیانا پنتی، آبهای دئول، جیمی شرگیل، علی فضل، مومل شیخ و جاوید شیخ؛ درباره یک دختر هندی است که از ازدواج اجباری شان فرار می‌کند. او در حین فرار با یک پسر پاکستانی آشنا می‌شود که قصد دارد دختر را به عشقش برساند اما …

– فیلم سینمایی «موعد مقرر» به کارگردانی «تاد فیلیپس»، شنبه 29 بهمن‌ماه ساعت 23 از شبکه نمایش پخش می‌شود.
این فیلم با بازی رابرت دانی جی‌آر، زاچ گالیافیا ناکیس، تود فیلیپس و میشله موناگان داستان همسر پیتر است که باردار است و تصمیم دارد هر چه سریعتر خود را با هواپیما به لس‌آنجلس برساند. در مسیر با مردی همراه می‌شود که با کارهای خود موجب دردسر پیتر شده و باعث می‌شود از پرواز جامانده و علیرغم میل خود در سفری طولانی با خودرو همراه و همسفر با ایتان شود که ….

شبکه کودک و فیلشاه

– انیمیشن سینمایی «شاهزاده کوچک دلاور» به کارگردانی «ایسائو تاکاهاتا»، پنجشنبه 27 بهمن‌ماه ساعت 14 از شبکـه کودک پخش خواهد شد.
در این فیلم خواهید دید: هوروس پسر شجاعی است که با شیطان مبارزه می‌کند تا جلوی ویرانی‌هایی که به وجود می‌آورد را بگیرد. در دهکده‌ای که شیطان آن را خراب کرده، هورس دختری را می‌بیند که به تنهایی زندگی می‌کند و او را برای زندگی به دهکده خودشان می‌برد. اما دختر گول شیطان را خورده و قصد نابودی هورس را دارد که …

– فیلم سینمایی «عصر یخبندان 5» به کارگردانی «مایک تارمی یر»، جمعه 28 بهمن‌ماه ساعت 14 از شبکه کودک پخش خواهد شد.
در این انیمیشن خواهیم دید: باک متوجه می شود که قرار است یک شهاب سنگ با زمین برخورد کند و نسل موجودات را از بین ببرد با کمک مندی و خانواده اش سعی می‌کنند جهت حرکت شهاب سنگ را تغییر دهند که …

– فیلم سینمایی «فیلشاه» به کارگردانی «هادی محمدیان»، شنبه 29 بهمن‌ماه ساعت 14 از شبکه کودک پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: در جنگلی در آفریقا رئیس قبیله فیل ها فرزند دارد می‌شود و نامش را شاد فیل می‌گذارند او مانند پدرش شجاع و چابک نیست و دست و پا چلفتی است و اغلب به خاطر هیکلش باعث خراب کاری می‌شود تا اینکه عده‌ای به جنگل حمله می‌کنند و آنها را با خود برای پادشاه شهر سبا ابرهه می‌برد. دختری به نام مریم هم همراه آنها به سبا می‌رود که پدر بزرگش را که یک کشیش است به خاطر این که نمی‌خواهد در عبادتگاه ابرهه خدمت کند زندانی کرده‌اند. شاد فیل همیشه مهربان است و به همه کمک می‌کند و زمانی که توجه ابرهه را به خاطر هیکلش جلب می‌کند متوجه نمی‌شود که …

شبکه امید و بچه غول

– فیلم سینمایی «نجات فلورا» به کارگردانی «مارک تیلور»، پنجشنبه 27 بهمن‌ماه ساعت 18 از شبکه امید پخش خواهد شد.
داستان این فیلم با بازی جنا اورتگا، مارتین مارتینز و دیوید آرکت؛ درباره یک فیل سیرک به نام فلورا است که دیگر نمی‌تواند نمایش‌های جذابی در سیرک اجرا کند. شب قبل از آن که مدیر سیرک او را بکشد، دختر 14 ساله مالک سیرک تصمیم می‌گیرد فلورا را فراری دهد اما این موضوع کار ساده‌ای نیست زیرا باید از یک بیشه زار وسیع عبور کنند، یک رودخانه عمیق را پشت سر بگذارند و از دست شکارچیان فیل جان سالم به در ببرند. اما …

– فیلم سینمایی «بچه غول» به کارگردانی «گرت امبرتچز»، جمعه 28 بهمن‌ماه ساعت 18 از شبکه امید پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان این فیلم با بازی کیس بوت، جانا د لیوو و ریچارد دی روجتر آمده است: مکس پسری نوجوان به همراه خواهر و پدر و مادرش برای تعطیلات به خانه مادربزرگ در یک منطقه کوهستانی و برفی آمده‌اند. مکس و خواهرش همیشه با هم دعوا دارند و مکس رویاپرداز و منزوی است و نمی تواند مثل بچه های هم سن خودش تحرک داشته باشد و بازی کند. تا اینکه او در اطراف خانه کوهستانی مادر بزرگ با یک موجود عجیب برخورد می‌کند. این موجود عجیب در اصل یک بچه غول است که راه  خانه‌اش را گم کرده و از پدر مادرش جدا مانده است. تنها کسی که حرف مکس را باور می‌کند، مادربزرگ است چون او نیز با همراه پدر بزرگ سال‌ها پیش از وجود غول ها در کوهستان با خبر بوده‌اند. مکس برای بچه غول غذا می‌برد اما …

– فیلم سینمایی «ران معیوب» به کارگردانی «سارا اسمیت، ژان فیلیپ واین و اکتاویو ای. رودریگز»، شنبه 29 بهمن‌ماه ساعت 18 از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: در یک کمپانی دیجیتال برای کودکان بک ربات ساخته‌اند به عنوان بی‌باتز که می‌تواند بهترین دوست و همراه آنها باشد. ربات‌ها هر نیازی را به خصوص در رابطه با فضای مجازی جوابگو هستند. همه کودکان از این ربات‌ها بهره‌مندند بجز بارنی، یک دانش آموز مدرسه بی دست و پا که مشکل آسم نیز دارد. او مادرش را از دست داده و با پدرش و مادربزرگش زندگی می‌کند. در روز تولدش او چون رباتی ندارد نمی‌تواند با ایمیل دوستانش را دعوت کند. بر اثر اتفاقی یکی از ربات‌های داخل ماشین کمپانی صدمه می‌بیند و پدر و مادربزرگ بارنی به قیمت پایین آن را خریداری می‌کنند و به عنوان کادوی تولد به بارنی می‌دهند اما …

شبکه افق و نسخه خارجی محمد رسول‌الله

– فیلم سینمایی «شبح نویسنده» به کارگردانی «رومن پلانسکی»، جمعه 28 بهمن‌ماه ساعت 10 صبح از شبکه افق پخش خواهد شد.
در این فیلم با بازی اوان مک گریگور، پیرس براسنان و اولیویا ویلیامز خواهید دید: لانگ نخست وزیر سابق انگلیس، که در ورود این کشور به جنگ نقش کلیدی داشته است، تصمیم می‌گیرد به دلیل برخی ضرورت‌های سیاسی کتاب خاطرات خود را منتشر کند. متن کتاب خاطرات بسیار ضعیف از کار در می‌آید، بنابراین از نویسنده‌ای به نام مک کارا خواسته می‌شود به عنوان نویسنده شبح یا همان نویسنده پشت پرده، بازنویسی کتاب را انجام دهد. محل استقرار نگارش کتاب، جزیره حفاظت شده و کوچکی در امریکا است، اما پس از مدتی مک کارا در تصادف به طور مرموزی کشته می شود و نویسنده دیگری به نام ایوان برای بازبینی نهایی و اتمام کتاب به خدمت گرفته می‌شود. ایوان کم کم شروع می‌کند تا بفهمد دلیل مرگ نویسنده قبلی چه بوده و اینکه او چه چیزی ممکن است از نخست وزیر و زندگی‌اش فهمیده باشد و آیا ممکن است او به قتل رسیده باشد. او متوجه می‌شود زن نخست وزیر اسبق انگلیس جاسوس CIA است و …

– فیلم سینمایی «محمد رسول الله» به کارگردانی «مصطفی عقاد»، جمعه 28 بهمن‌ماه ساعت 18 از شبکه افق پخش خواهد شد.
این فیلم با بازی آنتونی کوئین و ایرنه پاپاس؛ داستان زندگی پیامبر اسلام، حضرت محمد بن عبدالله (ص)، را از چهل سالگی تا وفات ایشان و در واقع داستان دوران صدر اسلام را به تصویر می‌کشد.

شبکه سلامت و فهرست آرزوها

– فیلم سینمایی «یک هفته با پدربزرگ و مادربزرگ» به کارگردانی «اندی فیک من»، جمعه 28 بهمن‌ماه ساعت 11 صبح با رابط ناشنوایان از شبکه سلامت پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی بیلی کریستال، بتی میدلر، ماریسا تامی و تام ایورت خواهیم دید: آرتی و دایان زوج مسنی‌اند که پس از طی مراحل مختلف زندگی حالا به دوران کهن‌سالی رسیده‌اند و بازنشسته شده‌اند. آن‌ها به درخواست دخترشان به آتلانتا رفته تا از سه نوۀ خود به نام‌های هارپر، ترنر و بارکر در نبود آلیس دخترشان مراقبت کنند. خیلی زود آرتی و دایان متوجه می‌شوند که روش‌های تربیتی آن‌ها قدیمی شده و آن دو برای کنترل نوه‌های خود که در سن کودکی و نوجوانی هستند نیاز به تغییر دارند. دردسرهای آن دو با اطلاع از ویژگی‌های خاص هر یک از بچه‌ها بیشتر می‌شود و…

– فیلم سینمایی «فهرست آرزوها» به کارگردانی «راب راینر»، شنبه 29 بهمن‌ماه ساعت 11 صبح با رابط ناشنوایان از شبکه سلامت پخش می‌شود.
خلاصه داستان فیلم با بازی جک نیکلسون، مورگان فریمن، شان هایس، بورلی تاد و راب مورو از این قرار است که: دو بیمار سرطانی که فقط شش ماه دیگر زنده‌اند، تصمیم می‌گیرند فهرستی از آرزوهای خود تهیه کنند و چیزهایی را تجربه کنند که هیچ وقت تا به حال امتحان نکرده‌اند که …

جاسوسان نامحسوس در شبکه 4k

– فیلم سینمایی «آلفا» به کارگردانی «آلبرت هوگس»، پنجشنبه 27 بهمن‌ماه ساعت 22 از شبکه فراتر پخش خواهد شد.
این فیلم با بازی کودی اسمیت مک فی، جوهانس هاکور جوهانسون، مارسین کوالس زیک؛ داستان یک نوجوان رها شده و یک گرگ زخمی را روایت می‌کند. این پسر که در حال تلاش برای پیدا کردن راه خانه است رابطه‌ای میان این دو شکل می‌گیرد و …

– انیمیشن سینمایی «جاسوسان نامحسوس» به کارگردانی «نیک برانو و تروی کوان»، جمعه 28 بهمن‌ماه ساعت 22 از شبکه فراتر پخش خواهد شد.
در این انیمیشن خواهیم دید: جاسوسی به نام لنس استرلینگ و دانشمندی به نام والتر بکت تقریبا دو نقطه مقابل هم هستند. لنس صاف و ساده، دلسوز و شاد است. در صورتی که والتر اصلاً این طور نیست. اما زمانی‌که داستان، مسیری غیرمنتظره را در پیش می‌گیرد این دو فرد مخالف هم، با یکدیگر متحد می‌شوند تا مأموریت نهایی را انجام دهند؛ ماموریتی که نیازمند یک تغییر قیافه غیرممکن است. لنس باید تبدیل به یک کبوتر شجاع، خشن و باشکوه شود. والتر و لنس ناگهان در شرایطی قرار می‌گیرند که یا باید به‌عنوان یک تیم همکاری کنند و یا کل دنیا در معرض خطر قرار می‌گیرد. در نهایت لنس با استفاده از اختراعات عجیب والتر، دنیا را نجات می دهد و به این نتیجه می‌رسد که …

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا