سینما

عکس بازیگران سام و نرگس پس از 21 سال

سام و نرگس فیلمی به کارگردانی و نویسندگی ایرج قادری بود. سام و نرگس محصول سال ۱۳۷۹ است. سام و نرگس اولین بازی محمدرضا گلزار به حساب می‌آید. او در فیلم سام و نرگس نقس سام را بازی می کرد. سام و نرگس یکی از محبوب ترین فیلم ها در دهه 70 به شمار می رود.

به گزارش دیده بان هنر و به نقل از تابناک با تو؛ سام و نرگس فیلمی به کارگردانی و نویسندگی ایرج قادری بود. سام و نرگس محصول سال ۱۳۷۹ است. سام و نرگس اولین بازی محمدرضا گلزار به حساب می‌آید. او در فیلم سام و نرگس نقس سام را بازی می کرد. سام و نرگس یکی از محبوب ترین فیلم ها در دهه 70 به شمار می رود.
گفتنی است سام و نرگس فیلمی به کارگردانی و نویسندگی ایرج قادری و تهیه‌ کنندگی مرتضی شایسته محصول سال ۱۳۷۹ است. این فیلم اولین بازی محمدرضا گلزار به حساب می‌ آید. سام (محمدرضا گلزار) و عَبِد با هم رفقای صمیمی هستند. با گذشت زمان سام به نرگس، خواهر عبد علاقه‌ مند می‌ شود. عبد که قهرمان ورزشی می‌ شود از سام چاقویی را به عنوان هدیه دریافت می‌ کند و وقتی با چاقو ژست می‌ گیرد ابی عکاس از او عکس می‌ گیرد. بعد از مدتی مشخص می‌ شود که ابی عکاس هم به نرگس علاقه‌ مند شده، به همین دلیل برای انتقام از سام ماجرای علاقه‌ مندی او را به نرگس، برای عبد تعریف می‌ کند. عبد عصبانی به دیدار سام می‌ رود؛ و آن جا به جای سام، خود را با چاقو مجروح می‌ کند که منجر به فوت او می‌ شود. سام در این میان قاتل شناخته می‌ شود و حکم اعدام او صادر می‌ شود. اما روز عروسی ابی و نرگس، با دیدن عکس عبد، واقعیت مشخص شده و پدر نرگس روز اعدام سام، او را می‌ بخشد.

بازیگران سام و نرگس

بازیگران سام و نرگس

بازیگران سام و نرگس

بازیگران سام و نرگس

منبع: رکنا

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا