نمایش خانگی

طوری شوخی کردیم که کارمان با سانسورهای عجیب مواجه نشود

مجید افشاری ـ نویسنده و بازیگر سریال «فوفو مسافری از کامادو» ـ می‌گوید: تا جای ممکن برای این کار کودکانه خودمان حساسیت به خرج دادیم و با وسواس شوخی‌ها را نوشتیم تا سانسورهای عجیبی نداشته باشد. او معتقد است: «فوفو مسافری از کامادو» در حوزه کودک اتفاق خوبی رقم زده و کار موفقی شده است.

به گزارش دیده بان هنر و به نقل از ایسنا؛ سریال «فوفو مسافری از کامادو» به کارگردانی میثم معراجی هر هفته سه‌شنبه‌ها از پلتفرم فیلم‌نت عرضه می‌شود. جواد رضویان، الیکا عبدالرزاقی، رضا شفیعی‌جم و مجید افشاری از بازیگران این سریال هستند. تاکنون چهار قسمت از این مجموعه عرضه شده است.

مجید افشاری، عضو گروه نویسندگان و بازیگر سریال «فوفو مسافری از کامادو» در گفت‌وگویی با ایسنا تاکید کرد که تلاش کرده‌اند فیلمنامه‌ای متفاوت که برای کودکان و خانواده‌هایشان جذاب باشد، نوشته و به تولید برسانند.

سعی کردیم کار جذابی بسازیم

او با بیان اینکه نوع شوخی‌ها در نوشتن برای کودکان و بزرگسالان متفاوت است توضیح داد: خوشبختانه تیم نویسندگان سریال «فوفو مسافری از کامادو» تیم بسیار خوبی بودند و من در کنار سلمان خورشیدی، حسام حیدری، میثم معراجی و نگین موسوی سعی کردیم فیلمنامه‌ای متفاوت را که برای کودکان و خانواده‌هایشان جذاب باشد تولید کنیم.

افشاری همچنین بیان کرد: تجربیات گذشته من بیشتر شوخی‌نویسی برای مخاطبان بزرگسال بود که اساسا سبکی متفاوت‌تر با آنچه در این سریال می‌بینید است اما با برگزاری جلسات متعدد سرانجام به یک سبک مشخص در شوخی‌نویسی رسیدیم که این شوخی‌ها در کلیت داستان هم درست از آب درآمدند.

خودمان با وسواس متن را نوشتیم

این بازیگر و مجری تلویزیون با اشاره به سانسورهای این سریال هم گفت: هر چیزی که تولید کنید بالاخره سانسور دارد و چون کار مختص کودکان بود بسیار با وسواس شوخی‌ها را نوشتیم که مناسب کودکان باشد و فضای سانسوری عجیبی وجود نداشته باشد.

وی درباره همکاری‌اش با کارگردان جوان این سریال هم عنوان کرد: من قبلا با آقای میثم معراجی به عنوان بازیگر در پروژه سینمایی «بازیوو» همکاری داشتم و دوستی بین ما شکل گرفته بود، زمانی که صحبت ساخت این سریال برای پلتفرم مطرح شد روی حساب همان دوستی در اتاق فکر این مجموعه حضور پیدا کردم و به دلیل شناختی که از شیوه کار میثم معراجی پیدا کرده بودم این مسیر به راحتی پیش رفت و البته باید بگویم همین شناخت اطمینان خاطرم را برای حضور در سریال «فوفو مسافری از کامادو» را ایجاد کرد.

افشاری که با استدآپ کمدی‌هایش شناخته شد با بیان اینکه سریال «فوفو مسافری از کامادو» اولین سریال رئال انیمیشن است، خاطرنشان کرد: من در این سریال نقش یکی از کارگردانان مطرح کشور را بازی می‌کنم که بسیار بامزه است و امیدوارم که مخاطبان هم دوست داشته باشند.

«فوفو مسافری از کامادو» اتفاق خوبی رقم زد

نویسنده «فوفو مسافری از کامادو» در پایان گفت: بازخوردهای بسیار خوبی از مخاطبان گرفته‌ام. به نظرم سریال «فوفو مسافری از کامادو» به عنوان یک کار کودک اتفاق خوبی را رقم زده است.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا