اقتصاد هنرجهانسبک زندگیکسب و کار

طعنه شکیرا به پیکه: مهم نیست به شما وفادار نباشند

جشنواره زنان لاتین در موسیقی تصمیم گرفت که جایزه زن برتر سال را به خاطر موفقیت چشمگیر آهنگ‌های اخیر این خواننده به شکیرا اهدا کند. 

به گزارش دیده بان هنر و به نقل ازتابناک با تو؛ جشنواره زنان لاتین در موسیقی تصمیم گرفت که جایزه زن برتر سال را به خاطر موفقیت چشمگیر آهنگ‌های اخیر این خواننده به شکیرا اهدا کند.
این خواننده معروف پس از دریافت این جایزه ارزشمند سخنرانی جذابی انجام داد و در آن به اتفاقاتی که در طول سال گذشته برای خودش رخ داده بود اشاره و همچنین از مادرش به خاطر این که در این شرایط کنارش بود تشکر کرد.
او پس از دریافت این جایزه گفت:« با وجود تمام سختی‌هایی که امسال با آنها روبرو شدی، هنوز قوی ایستادی و عشق بی حد و مرزت را ابراز می‌کنی. مامان، تو برای من زن برتر سال هستی.
ما شجاع‌تر از چیزی هستیم که فکر می‌کنیم. من فکر می‌کنم ما مستقل‌تر از چیزی که فکر می‌کردیم هم هستیم. کدام زن است که تجربه این را نداشته باشد که در پی یافتن توجه، عشق یا تایید دیگری، خودش را فراموش کرده باشد؟ این اتفاق برای من هم رخ داد، بیشتر از یک بار.»
بسیاری معتقد هستند که شکیرا با اشاره به این موضوع در واقع خاطره خودش را یادآوری کرده که به خاطر همراهی با پیکه، زندگی حرفه‌ای و خوانندگی را تا حد زیادی کنار گذاشت.
او سپس اضافه کرد:« زمانی در زندگی هر زنی می‌رسدد که دیگر برای دوست داشتن یا پذیرفتن شخصیتی که هست نیاز به فرد دیگری ندارد. جستجو برای دیگری جایش را به جستجو برای خودش می‌دهد، وقتی که تمایل به کامل بودن جایش را به تمایل به واقعی و درست بودن می‌دهد. دیگر اهمیتی ندارد که کسی به شما وفادار هست یا نه، اگر شما همچنان به خودتان وفادار باشید.

حقیقت این است که وقتی من بیشتر از هر زمانی احساس از دست رفته بودن داشتم، این موسیقی بود که من را به مسیر خودم برگرداند. مهم‌ترین درس‌هایی که از زنان دیگر گرفتم در چیزهایی که نوشتم و چیزهایی که خواندم مشخص است چون تنها یک زن می‌تواند تا زمانی که از هم پاشیده شود دوست بدارد.»

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا