تلویزیونسبک زندگیسینماکسب و کارنمایش خانگی

شهرام عبدلی در وضعیت کمای عمیق است

پیگیری ایرنا از آخرین وضعیت شهرام عبدلی نشان می‌ دهد وی هم اکنون در بخش مراقبت‌ های ویژه یا ای سی یو (ICU) بیمارستان قائم مشهد به سر می‌ برد و سطح هوشیاری این بازیگر نسبت به دیشب اندکی بهتر شده است.

به گزارش دیده بان هنر و به نقل از ایرنا؛ علیرغم کنترل بودن وضعیت قلب و عروق، شهرام عبدلی در حال حاضر به دلیل درگیری ارگان‌ های حیاتی مغزی شرایط غیر قابل پیش بینی دارد.

عبدلی هم اکنون در بخش مراقبت‌ های ویژه (ای سی یو) بیمارستان قائم مشهد به سر می‌ برد، ضربان قلب این بازیگر برقرار است. اما شرایطش ناپایدار است و در کمای عمیق بسر می‌ برد. عمل جراحی اولی که بر روی مغز او انجام شده موفقیت آمیز بوده و باید صبر کنیم تا مشخص شود نیاز به عمل جراحی بعدی دارد یا خیر.

بنا بر پیگیری‌های خبرنگار ایرنا، وضعیت شهرام عبدلی از لحظه ورود به بیمارستان وخیم بوده است. پس از ورود پزشکان سی تی اسکن مغز را انجام داده و متوجه شده‌ اند که او خونریزی مغزی دارد.

به گزارش ایرنا، شهرام عبدلی، بازیگر سینما و تلویزیون شب گذشته -۲۸ بهمن ماه- دچار خونریزی مغزی و به بیمارستان‌ قائم مشهد منتقل شد.

این بازیگر ۴۶ ساله برای بازی در یک سریال شبکه نمایش خانگی با عنوان آسوده باش به همراه فاطمه گودرزی و نفیسه روشن عازم شهر مشهد بوده و حین تصویربرداری با افت هوشیاری ناگهانی مواجه شده است.

حدود ۲۰ روز است که فیلمبرداری سریال آسوده باش به کارگردانی حسن حج گذار با موضوع حضرت رضا (ع) در مشهد آغاز شده است.

شهرام عبدلی روز گذشته هنگامی که در یکی از هتل های طرقبه مشغول استراحت بوده است، دچار عارضه مغزی شد و بلافاصله توسط اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان قائم مشهد منتقل می شود.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا