سبک زندگیسینما

سارا حاتمی: نسبتی با لیلا حاتمی ندارم و با پارتی وارد سینما نشدم

 بازیگر فیلم «کت چرمی» با تاکید بر اینکه هیچ آشنایی در صنعت سینما نداشته و با شرکت در تست بازیگری توانسته در فیلم‌ و سریال‌های مختلف نقش داشته باشد، گفت: برای نقشی که در فیلم «کت چرمی» داشتم، با معتادان هم صحبت شدم.

به گزارش دیده بان هنر و به نقل از ایرنا؛ سارا حاتمی در گف و گو با خبرنگار سینمایی ایرنا و با تاکید بر اینکه با پارتی وارد سینما نشده‌است، اظهار داشت: نخستین کارم در سریال زخم کاری بود و توسط آموزشگاه بازیگری برای تست معرفی و انتخاب شدم. در دومین کارم هم برای بازی در «کت چرمی» از تعداد زیادی تست گرفتند و در نهایت من انتخاب شدم.

وی درباره شخصیتی که در فیلم «کت چرمی» ایفا کرده نیز توضیح داد: کاراکتری است که دوستش دارم و فکر می‌کنم مدت‌ها آن را دوست داشته باشم، زیرا زندگی کردن با این نقش باعث شد، چیزهای زیادی بیاموزم و من را تحت تاثر خود گذاشت. به همین دلیل نقشی است که در قلب من باقی می‌ماند.

بازیگر ۱۷ ساله مجموعه «زخم کاری» با بیان اینکه برای رسیدن به نقشی که در فیلم «کت چرمی» داشت، سبک زندگی‌اش را برای مدتی تغییر داده‌است، ادامه داد: اعتیاد بخش کوچکی از کارهایی بود که این دختر انجام می‌داد، به همین دلیل به کمپ ترک اعتیاد رفتم و حتی بیرون از کمپ با این افراد هم صحبت شدم و از مدل زندگی کردنشان اطلاعاتی به دست آوردم. زیرا دامنه تحقیقات در اینترنت محدود است. از دور همیشه تصور عجیبی از معتادها داشتم و بعد دیدم این انسان‌ها اصلا عجیب نیستند و با کمک عوامل توانستم نقش را بازی کنم.

سارا حاتمی: نسبتی با لیلا حاتمی ندارم و با پارتی وارد سینما نشدم

فیلم پایان‌بندی خوبی دارد

حاتمی درباره تجربه همکاری با جواد عزتی توضیح داد: او در تک‌تک مراحل کار به من کمک کرد. قبل از هر سکانس تمرین و درباره شخصیت این آدم صحبت می‌کردیم. همچنین درباره شخصیت افرادی که این سبک زندگی را دارند صحبت کردیم.

این بازیگر با بیان اینکه پایان فیلم «کت چرمی» را دوست داشت، افزود: اتفاق‌هایی که در طول داستان می‌افتد باعث می‌شود مدل زندگی و طرز فکر او تغییر کند. و به‌همین دلیل است که فیلم پایان‌بندی خوبی دارد.

او درباره الگویش در بازیگری توضیح داد: بازیگران ایرانی و غیرایرانی زیادی هستند که بازی آنها را دوست دارم و دنبال می‌کنم، اما نمی‌توانم نام فردی را به عنوان الگویم در بازیگری بیان کنم.

حاتمی پیش‌بینی در خصوص دریافت سیمرغ نقش یک زن را غیرممکن دانست و ادامه داد: نمی‌توانم پیش‌بینی کنم که سیمرغ نقش یک زن را دریافت می‌کنم یا نه، زیرا اظهار نظر افراد چه خوب و چه بد درباره خودشان کاری دشوار است و باقی افراد باید دراین‌باره صحبت کنند.

این بازیگر با اشاره به بازخوردهای خوب و انتقادهای مثبت درباره نقشش در فیلم «کت چرمی» بیان کرد: قطعا اینکه بازی من دیده شود و مورد استقبال قرار بگیرد خواسته هر بازیگری است و در نهایت هر فردی دوست دارد به این نتیجه برسد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا