جهانسبک زندگی

زوج های سابق مشهور که پر سر و صداترین طلاق های هالیوود را داشتند

در حالی که برخی عشق های هالیوود دوستانه به پایان رسیده اند، برخی هم بسیار پرماجرا و جنجال برانگیز شده اند.

به گزارش دیده بان هنر و به نقل از تابناک باتو؛ کیم کارداشیان و کانیه وست در سال ۲۰۲۳ طلاق خود را نهایی کردند. بر اساس توافق صورت گرفته میان این زوج سابق، وست متعهد به پرداخت ماهانه ۲۰۰ هزار دلار برای مخارج فرزندان خود شده است. کارداشیان و وست رابطه ی پرفراز و نشیبی داشتند که با جنجال های زیادی همراه بود. آن ها گرچه یکی از مشهورترین زوج های هالیوود بودند، اما داستان عشق آن ها ماندگار نبود.

جزئیات خصوصی زندگی مشترک پرفراز و نشیب جانی دپ و امبر هرد در دادگاهی که در سال ۲۰۲۲ برگزار شد پیش چشم مردم دنیا قرار گرفت. نتیجه ی این دادگاه که با پیروزی دپ همراه بود نیز سر و صدای زیادی به پا کرد.

این دادگاه پس از آن برگزار شد که جانی دپ از همسر سابقش به خاطر یادداشتی که در سال ۲۰۱۸ در نشریه ی واشنگتن پست درباره ی تجربه ی خود به عنوان یک قربانی خشونت خانگی نوشته بود، شکایت کرد، یادداشتی که گرچه در آن نامی از دپ برده نشده بود، اما به اعتقاد آقای بازیگر وی در آن به آزارگری متهم شده بود.

گرچه هرد برای خاتمه یافتن دوا حقوقی طولانی شان یک میلیون دلار به دپ پرداخت کرد اما دپ تصمیم گرفت آن را به مؤسسات خیریه اهدا کند.

بریتنی اسپیرز و کوین فدرلاین

در توافقنامه ی اولیه ی طلاق بریتنی اسپیرز و کوین فدرلاین که در سال ۲۰۰۷ نهایی شد، حضانت فرزندان این زوج سابق به طور مشترک به هر دوی آن ها تعلق گرفت. اما پس از درگیر شدن اسپیرز با مشکلات روانی در سال ۲۰۰۸، حضانت فرزندان آن ها به طور کامل به فدرلاین واگذار شد. با این حال، در سال ۲۰۱۹، با رأی دادگاه سهم فدرلاین از حضانت فرزندان شان به ۷۰ درصد کاهش یافت.

آنجلینا جولی پس از ۱۲ سال زندگی با برد پیت درخواست طلاق داد. در آن زمان وکیل جولی مدعی شد که جولی برای حفظ سلامت خانواده شان دست به این اقدام زده است و پیت نیز ناراحتی خود را ابراز بر اهمیت سلامت روان فرزندان شان تأکید کرد. ۶ سال بعد اما پیت و جولی دست به افشاگری هایی درباره ی رابطه ی خود زدند و در این میان ادعاهایی نیز درباره ی وقوع یک درگیری میان این زوج در هواپیما در سال ۲۰۱۶ مطرح شد که به از قرار معلوم به جدایی آن ها انجامیده بود.

کریس و بروس جنر

کریس و بروس جنر در سال ۲۰۱۳ پس از ۲۰ سال زندگی مشترک به ازدواج خود پایان دادند و دلیل آن ها را وجود «تفاوت های سازش ناپذیر» عنوان کردند. ۲ سال بعد، یعنی همان سالی که طلاق این زوج سابق نهایی شد، بروس جنر اعلام کرد که یک ترنس است. این خبر گرچه با واکنش های مختلفی رو به رو شد اما خانواده و دوستانش حمایت خود را از او ابراز کردند.

مگان فاکس و برایان آستین

داستان عشق مگان فاکس و برایان آستین در سال ۲۰۰۴ پس از آشنایی آن ها با یکدیگر آغاز شد. آن ها علیرغم اختلاف سنی ۱۳ ساله شان، ۲ سال بعد با یکدیگر نامزد کردند. اما در سال ۲۰۰۹ به نامزدی خود پایان دادند.

با این حال، آن ها اندکی بعد دوباره رابطه ی خود را از سر گرفتند و در سال ۲۰۱۰ باهم ازدواج کردند. ۵ سال بعد زندگی مشترک آن ها بار دیگر با مشکل رو به رو شد، زمانی که فاکس درخواست طلاق داد، اما آن ها توانستند باهم آشتی کنند و اعلام کردند سومین فرزند خود را در راه دارند.

در سال ۲۰۲۰، پس از دیده شدن فاکس با مشین گان کلی، با درخواست طلاق آستین، این زوج از یکدیگر جدا شدند.

تام کروز و کیتی هولمز

کیتی هولمز و تام کروز داستان عشق پرشوری داشتند که پایان خوشی نداشت. آن ها در سال ۲۰۰۵ با یکدیگر آشنا شدند و تنها ۲ ماه بعد باهم نامزد کردند. پس از مراسم عروسی پر سر و صدای آن ها در ایتالیا، این زوج در سال ۲۰۰۶ صاحب دخترشان سوری شدند. با این حال، ازدواج این زوج دوام نیافت و آن ها در سال ۲۰۱۲ از جدایی خود خبر دادند.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا