اقتصاد هنر

دیگر خودروهای برگزیدگان فیلم فجر در کدام پارکینگ خاک می‌خورند؟

تقریبا نزدیک به ۷ ماه از برگزاری جشنواره فیلم فجر و معرفی برگزیدگان این رویداد می‌گذرد که خبر رسیده بخشی ازجوایز این رویداد که توسط یک شرکت خودروسازی وعده داده‌ شده بود به تازگی اهدا شده اما همچنان بخشی از جوایز که مربوط به دیگر شرکت خودروسازی می‌شود، اهدا نشده است.

به گزارش دیده بان هنر و به نقل از ایسنا؛ در حالی مراسم اهدای جوایز جشنواره فیلم فجر روز گذشته ۶ شهریور ماه برگزار شد که رئیس سازمان سینمایی تاخیر در اهدای جوایز چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فجر را به تغییر و تحولات در وزارت صمت مربوط می‌ داند و یادآور می‌ شود که در زمان وزیر وقت، تعهداتی ایجاد شده که به دنبال تغییرات و تحولات، این تاخیر رخ داده است.

خبرهای منتشر شده درباره اسامی هنرمندانی که خودروهای خود را تحویل گرفتند حکایت از این دارد که شرکت سایپا بعد از ۷ ماه، خودروهای شاهین را به برگزیدگان تحویل داده است اما در آن خبر اشاره‌ ای نشده است که سرنوشت برگزیدگانی که از شرکت ایران خودرو (شرکت دیگری که وعده اهدای خودروی تارا را داده بود) جایزه گرفته‌ اند، چه می‌ شود؟!

از جمله هنرمندانی که خودروی تارا را به عنوان جوایز جشنواره فیلم فجر به آنها وعده داده‌اند می‌ توان از مجید صالحی نام برد که برگزیده بهترین بازیگر نقش اول مرد برای فیلم «شماره ۱۰» بود که قرار بود جایزه‌ اش را به مردم زلزله زده خوی بدهد اما هنوز این جایزه اهدا نشده است.

جایزه بهترین فیلم، بهترین کارگردان، بهترین بازیگر نقش اول زن، مدیر فیلمبرداری و… از جمله جوایزی بودند که خودروی مذکور را شامل می‌ شدند و هنوز اهدا نشده است.

طبق پیگیری‌ های غیر رسمی ایسنا هنوز زمان اهدای بقیه جوایز جشنواره فیلم فجر مشخص نیست و ایسنا پیگیر تماس با مسئولان مربوطه برای زمان اهدای جوایز این بخش است.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا