جهان

دو قهرمانی که از یکدیگر متنفر بودند

«آرنولد شوارتزنگر» و «سیلوستر استالونه» دو ستاره سایق سینمای اکشن در مصاحبه ای جدید از زمانی صحبت کردند که به شدت از یکدیگر متنفر بودند.

به گزارش دیده بان هنر و به نقل از ایسنا ؛ این دو ستاره اکشن اغلب در مطبوعات از خجالت هم در می آمدند تا جایی که «استالونه» می گوید که حتی «DNA» ما نیز از هم متنفر بود اما این دشمنی در اواخر دهه ۱۹۹۰ به پایان رسید و هر دو بازیگر با سرمایه گذاری در رستوران‌های زنجیره ای «Planet Hollywood» خود را در حال سفر با هم در افتتاحیه های مختلف دیدند و پس از آن دوستی میان آنها شکل گرفت و در چندین پروژه همکاری کردند.

«شوارتزنگر» در این باره می گوید: «ما رقبای سینمایی بودیم، اما رقابت را به حد افراط رساندیم، هر کدام باید بهترین بدن را داشته باشیم، باید افراد بیشتری را در فیلم‌هایمان می‌کشتیم و بزرگ‌ترین اسلحه‌ها را در دست می گرفتیم، اما رقابت از کنترل خارج شد و ما سعی می کردیم یکدیگر را از مسیر خارج کنیم».

اما همکاری آنها در رستوران های ««Planet Hollywood» همه چیز را تغییر داد و با پیوستن «شوارتزنگر» به فیلم اکشن مهیج «استالونه» در سال ۲۰۱۳ با عنوان «نقشه فرار» و سری فیلم های  «بی مصرف ها»، دوستی عمیق تری میان آنها ایجاد شد تا جایی که «شوارتزنگر» گفت: «استالونه یک انسان بزرگ است و ما اکنون جدایی ناپذیر هستیم».

اصل ماجرای نفرت آنها از یکدیگر مربوط به جوایز گلدن گلوب ۱۹۷۷ بود، جایی که آنها روی یک میز نشسته بودند و در نهایت «استالونه» در پنج رشته از شش رشته نامزدیش شکست خورد، در حالی که «شوارتزنگر» جایزه ستاره جدید را دریافت کرد.

«استالونه» ادعا میکرد که «شوارتزنگر» به باخت‌هایش می‌خندید تا این که او در نهایت با فیلم «راکی» جایزه گلدن گلوب بهترین فیلم درام را برد.

اما اکنون همه چیز خوب است. «استالونه» حتی در مراسم تحلیف «شوارتزنگر» به عنوان فرماندار کالیفرنیا شرکت کرد و طی مصاحبه ای اخیرش در ماه ژوئن امسال نیز از رقیب دیرینه خود تمجید کرد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا