سبک زندگیسینما

«دست ناپیدا»؛ فیلمی با ۳۵۰ بازیگر زن خوزستانی زیر آفتاب داغ جنوب

کارگردان فیلم سینمایی «دست ناپیدا» از حضور ۳۵۰ بازیگر زن خوزستانی در این فیلم خبر داد و گفت: در مرحله پیش تولید هستیم و ان‌شاالله مرداد ماه فیلمبرداری کار آغاز خواهد شد.

به گزارش دیده بان هنر و به نقل از ایرنا؛ انسیه شاه‌حسینی در گفت وگو با خبرنگار سینمایی ایرنا اظهار داشت: عمده بازیگرانی که در دست ناپیدا ایفای نقش می‌کنند خوزستانی هستند و به جز چند نفر محدود بازیگر مرد، مابقی زنان خوزستانی هستند که در آن ایفای نقش خواهند کرد.

او گفت: در این فیلم به این دلیل بازیگران از بین زنان خوزستانی انتخاب شده‌اند که در واقع نقش خود را قرار است بازی کنند.

شاه‌حسینی اظهار داشت: پس از طی مراحل پیش‌تولید، کار فیلمبرداری دست ناپیدا آغاز می‌شود.

به گفته کارگردان دست ناپیدا، این فیلم در خوزستان و شهر اهواز در حاشیه رودخانه کارون فیلمبرداری می‌شود.

او پیشتر به ایرنا گفته بود: در دست ناپیدا به همراه ۲۰۰ نفر از زنان جنوب و برخی از بازیگران به رودخانه کارون می‌زنیم و لباس می‌شوییم.

به گفته شاه‌حسینی، این فیلم، اثری جذاب و روایت زندگی زنانی است که زمان جنگ در کارون لباس می شستند.

وی اظهار داشت: نمونه اش کتاب حوض خون است اما این فیلم ربط زیادی به آن ندارد. محور همان است و زندگی زنانی را به تصویر می‌کشد که به کارون می زنند.

شاه‌حسینی گفت: این فیلم روایتگر زندگی زنی است که ۲۰۰ فانوسقه خونین روی دوش دارد و همه را در آب کارون شسته و آنها را به جبهه می فرستد.

«دفاع مقدس مساله شخصی انسیه شاه‌حسینی است». او این را گفته و تاکید کرده در سال‌های جنگ چیزهایی در شرایط آن سال‌ها دیدم و انسان‌هایی را شاهد بودم که پشت خاکریزها به پیغمبری رسیده بودند. آنچه دیده‌ام را باید بازگو کنم و اگر آن اتفاق‌ها و انسان‌ها و شرایط سال‌های دفاع مقدس را به تصویر نکشم گناه کرده‌ام.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا