سبک زندگیکسب و کار

حمله تند نصرالله رادش به گروهی از همکارانش

نصرالله رادش با انتشار ویدیوی به تندی از گروهی از همکاران سابقش انتقاد کرد و گفت: از حداقل پنجاه درصد همکارانم حالم به هم می‌خورد. اینقدر ریا دارند. اینقدر دروغ‌گو هستند و اینقدر کوچکند.

به گزارش دیده بان هنر و به نقل از ایسنا؛ نصرالله‌رادش در این ویدیو که در فضای مجازی وایرال شده می‌گوید: چندشم میشه از دیدن خیلی‌هایتان. چون روزهایی که توی سر شما می زدند و مثل «حیوون» باهاتون برخورد می‌ کردند نصرالله رادش دستتان را گرفت و شما حتی بهش زنگ نمی‌ زدید. همه اش دروغ و دروغ و دروغ! پستی از هیکل‌تان می‌بارد.حالم به هم می خورد از دیدن‌تان و یکی از خوشبختی‌ هایم اینه که نمی بینم‌ تان. اگر این را قبل از مرگم نمی گفتم خیلی درد داشت. خجالت بکشید. یک ذره آدم باشید و از وضع رفقایتان بپرسید.

لازم به توضیح است نصرالله رادش با بازی در مجموعه «پرواز ۵۷» به کارگردانی «مهران مدیری» به تلویزیون آمد و با حضور در مجموعه‌ هایی نظیر ساعت خوش، روزگار جوانی و زیر آسمان شهر به شهرت رسید. پس از چند سال وقفه، نام رادش با بازی در نقش «حیف نون» در مجموعهٔ «باغ مظفر» و یک ربات در مجموعهٔ مسافران، دوباره بر سر زبان‌ ها افتاد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا