بازیجهانسبک زندگی

جنجالی شدن انتشار یک عکس با حجاب توسط رقاص مصری

این خبر و احتمال انتخاب یک رقاص زن برای نقش مقدس و قابل احترام برای مسلمانان، باعث رنجش بسیاری از مردم شد و جنجال های فضای مجازی تا جایی پیش رفت که دینا رقاصه سرشناس مجبور شد پاسخ نگرانی‌ها را بدهد. دینا روز شنبه از طریق حساب رسمی خود در اینستاگرام گفت که “سیده زینب” نام یک سریال اجتماعی است و…

به گزارش دیده بان هنر و به نقل از اختصاصی تابناک با تو؛ رقاصه مصری دینا، بعد از انتشار یک عکس با حجاب در فضای مجازی و نوشتن عبارت 🙁 به زودی! سریال سیده زینب) جنجال آفرید. آنچه موجب جنجال شد توضیحات رسانه‌ها برای عکس این رقاصه بود که نوشتند عکس متعلق به سریالی به نام “سیده زینب” است و عکس محجبه او این گمان را در فضای مجازی پدید آورد که قرار است در نقش حضرت زینب (س) به ایفای نقش بپردازد. بعضی از شبکه‌های مجازی هم بر این شایعات دامن زدند.

جنجال انتخاب آخرین رقاص مصری برای یک نقش مقدس

این خبر و احتمال انتخاب یک رقاص زن برای نقش مقدس و قابل احترام برای مسلمانان، باعث رنجش بسیاری از مردم شد و جنجالهای فضای مجازی تا جایی پیش رفت که دینا رقاصه سرشناس مجبور شد پاسخ نگرانی‌ها را بدهد. دینا روز شنبه از طریق حساب رسمی خود در اینستاگرام گفت که “سیده زینب” نام یک سریال اجتماعی است و نه مذهبی و هیچ ربطی به شخصیت والای حضرت زینب نوه پیامبر (ص) ندارد.

او توضیح داد که اخباری که در مورد انتخاب او برای نقش مذهبی و شخصیت حضرت زینب منتشر شده کاملاً نادرست است.

جنجال انتخاب آخرین رقاص مصری برای یک نقش مقدس

به نظر می رسد دلیل این اشتباه از نام سریال ناشی می شود، همانطور که دینا افزود داستان سریال سیده‌زینب نام دارد و درباره محله‌ای قدیمی به این نام در قاهره است و او قرار است در این سریال نقش یک زن محجبه را ایفا کند. سریال اجتماعی است و شصت قسمت دارد.

دینا دنسر، متولد ۱۹۶۵ میلادی در رم و شهروند مصری و دانش‌آموخته فلسفه است، مجلهٔ نیوزویک از او به عنوان «آخرین رقاص مصری» نام برده‌ است.

جنجال انتخاب آخرین رقاص مصری برای یک نقش مقدس

جنجال انتخاب آخرین رقاص مصری برای یک نقش مقدس

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا