اقتصاد هنرسینما

تماشای فیلم ویژه «روز کارمند» در خراسان رضوی رایگان شد

رییس گروه سینمایی و سمعی – بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: تماشای فیلم در سینماهای استان به مناسبت هفته دولت و روز کارمند در روز چهارم، شهریور ماه برای کارمندان دولت رایگان شد و چهار نفر از همراهان آنان نیز می‌ توانند نیم بها فیلم تماشا کنند.

به گزارش دیده بان هنر و به نقل از ایرنا؛ سوسن محمد زاده در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در این روز پردیس های سینمایی مشهد شامل «هویزه، برفی، مهر کوهسنگی، سیمرغ، پارک بازار، اطلس، گلشن، آفریقا و پردیس سینمایی ویلاژتوریست در طرقبه، سینما مهر در سبزوار و سینما مهدوی در نیشابور» شنبه هفته آینده ، چهارم شهریور ماه پذیرای کارمندان به صورت رایگان هستند.

بازگشایی سینما کاشمر

وی اظهار داشت: پروانه بهره برداری برای سینما “ایران” کاشمر از سوی سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شده است و همزمان با هفته دولت فعالیت خود را آغاز می کند.

رییس گروه سینمایی و سمعی – بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: این سینما متعلق به شهرداری کاشمر است که از سال گذشته غیرفعال شده بود اما با اهتمام شهرداری و موسسه “سینما شهر” دوباره تجهیزات آن نصب، بروزرسانی و آماده بهره برداری شد.

محمد زاده اضافه کرد: سینما “ایران” کاشمر یک سالن نمایش و ۱۷۰ صندلی دارد که برای هفته دولت آماده بهره برداری شده است.

شایان ذکر است، تنها سینمای کاشمر در سال ۱۳۹۷ پس از گذشت ۲۴ سال که در اختیار سازمان هلال‌ احمر این شهرستان بود و چند سالی ساختمان آن بلا استفاده رها و تقریباً ویرانه‌ ای بیش نبود با پیگیری‌ های شورای شهر و دیگر مسوولان شهرستان این ساختمان از مالکیت هلال‌ احمر خارج و به شهرداری منتقل شد اما پس از بازسازی و رونق دوباره، در خرداد ماه سال گذشته دچار آتش سوزی و مجددا غیر فعال شد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا