تلویزیون

تلویزیون آخر هفته چه فیلم هایی پخش می کند؟

تلویزیون برای پنجشنبه و جمعه، ۱۰ و ۱۱ آذر ماه ۳۵ فیلم سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن آماده پخش کرده است.

به گزارش دیده بان هنر و به نقل از ایسنا؛ «آخرین شکوفه پاییز»، «میرزا کوچک خان (کوچک جنگلی)»، «سردار جنگل ۱»، «افسانه شهر قالی»، «آقای امیدوار»، «سردار جنگل ۲»، «قلقلک»، «دیدی عزیز»، «اسب جنگی»، «مرغ حق»، «پرچم»، «کوچولوی خیال پرداز»، «مونچ (هدف)»، «آرسنیک و تور کهنه»، «از فراز قله»، «شاه کلید»، «گودزیلا پادشاه هیولاها»، «ملاقات با آقای مجری»، «زادورا»، «ضربه مغزی»، «قدرت طبیعت»، «رودخانه کانیون»، «سفر بخیر»، «ماجراهای ناگوار»، «دوبار زندگی کن»، «تنها در اعماق»، «دورایمون ـ ماجراجویی در قطب»، «بال‌ها ۲»، «بازگشت»، «پینوکیو، عامو سردار و رئیسعلی»، «شکارچی لحظه ها»، «بازمانده»، «مرد بارانی»، «پرندگان خشمگین» و «اسپارتاکوس» فیلم هایی هستند که آخر هفته از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌روند.

شبکه یک سیما

فیلم تلویزیونی «آخرین شکوفه پاییز» به کارگردانی حسین تبریزی پنج‌شنبه، ۱۰ آذر ماه ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

داستان «صبح آخرین روز» به زندگینامه مجید شهریاری دانشمند هسته ای ایران می پردازد که از ساعات اولیه روز ترور شهید شهریاری آغاز شده و به گذشته بازمی گردد و ۴۶ سال زندگی او را روایت خواهد کرد.

کاوه خداشناس، سپیده خداوردی، زهرا سعیدی و افشین نجفی در فیلم تلویزیونی «آخرین شکوفه پاییز» بازی کرده اند.

فیلم سینمایی «میرزا کوچک خان (کوچک جنگلی)» به کارگردانی بهروز افخمی جمعه، ۱۱ آذر ماه ساعت ۱۶ پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: همزمان با جنگ جهانی دوم و در حالی که کشور از دو سو مورد تاخت و تاز بیگانگان قرار گرفته و ایران همیشه سبز را به سرزمینی نیمه ویران مبدل ساخته است؛ مردان غیور گوشه گوشه این سرزمین، با حرکت هایی خودجوش و مردمی به عرصه میدان بازگشته و در مقابل مهاجمان صف آرایی می کنند. در این میان شخصی با صلابت بنام میرزا کوچک خان، سکوت گیلان نیز در هم شکسته و او به همراه یارانش، مبارزاتشان را برای استقلال کشور آغاز می کند…

علیرضا مجلل، مهدی هاشمی، زنده یاد عباس امیری، زنده یاد فتحعلی اویسی، جهانگیر الماسی، زنده یاد داوود رشیدی و حسین محجوب در این فیلم بازی کرده اند.

شبکه دو سیما

فیلم سینمایی «سردار جنگل (قسمت اول)» به کارگردانی امیر قویدل جمعه ساعت ۱ و ۴۰ دقیقه بامداد از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در این فیلم خواهیم دید: ارتش سرخ برای دستگیری ژنرال دین یکین و تارو مار کردن بقایای گارد سفید وارد بندر انزلی می شود و هیئت اتحاد اسلام از ژنرال واسکو لنیکف و میرزا کوچک خان با آنان در کشتی ملاقات می کند و پیمانی ۹ ماده ای منعقد می کنند. به دنبال آن جمهوری گیلان برقرار می شود. مدتی بعد با وقوع کودتای سرخ میرزا کوچک خان و یارانش به جنگل می زنند. لشکر قزاق به فرماندهی رضا خان وارد گیلان می شود، انقلاب شکست می خورد میرزا وقتی چند نفر از یارانش برای یاد گرفتن از سران ایل شاهسون به سوی خلخال حرکت می کنند …

ولی اله مؤمنی، علی ثابت فر، منوچهر اسماعیلی، سیروس قهرمانی، شهروز رامتین و کاظم افرندنیا در فیلم سینمایی «سردار جنگل» بازی کرده اند.

فیلم سینمایی «افسانه شهر قالی» به کارگردانی حمیدرضا حافظی جمعه ساعت ۸ پخش خواهد شد.

این انیمیشن داستان شهری را روایت می کند که زندگی مردمانش با قالی عجین شده است، اما بیدها دشمن اصلی آنها هستند و ضربه زیادی به فرش‌ها می‌زنند. تا اینکه نوجوانی به نام قباد درگیر ماجراهایی می‌شود که شهر را از شر بیدهای مهاجم خلاص کند.

فیلم تلویزیونی جدید «آقای امیدوار» به کارگردانی مجید پایدار جمعه ساعت ۱۸ و ۲۰ دقیقه پخش خواهد شد.

داستان این فیلم درباره آقای امیدوار معلمی بی انگیزه و سر به هوا است که در مشکلات مالی غرق شده است و به علت رفتارهای غیر متعهدانه اش در معرض خطر اخراج قرار گرفته است.

مجید پایدار، محمد حسین نعمتی و عرشیا گرامی در فیلم تلویزیونی «آقای امیدوار» بازی کرده اند.

قسمت دوم فیلم سینمایی «سردار جنگل» به کارگردانی امیر قویدل شنبه، ۱۲ آذر ماه ساعت ۱ و ۴۰ دقیقه بامداد پخش خواهد شد.

شبکه سه سیما

فیلم سینمایی «قلقلک» به کارگردانی مسعود نوابی پنج‌شنبه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

«قلقلک» داستان دو آدم آسمان‌جل است که تصمیم می گیرند یک داور بین‌المللی فوتبال را بدزدند و در این میان اتفاقاتی برای آنها رخ می‌دهد.

بیژن امکانیان، شقایق فراهانی، سیامک انصاری، رضا شفیعی جم، سحر ولدبیگی، الیزابت امینی، ساعد هدایتی، ابراهیم آبادی، سیاوش قاسمی و بهمن هاشمی در این فیلم ایفای نقش کرده اند.

فیلم سینمایی «دیدی عزیز» به کارگردانی ژان ژیرو جمعه ساعت ۱۰ به روی آنتن می‌رود.

در این فیلم با بازی دیدی هالروردن، ایریس بربن و ژاک مارین خواهیم دید: هری یک کاراگاه خصوصی است که مشتری ندارد. پیرزنی که قصد دارد به سوئیس سفر کند تا خرگوشش در مسابقه اصیل ترین نژاد خرگوش ها شرکت کند به یک نگهبان و پرستار نیاز دارد. اما یک نفر را برای دو کار می خواهد. هری اعلام آمادگی می کند و استخدام می شود اما از قطار جا می ماند.

شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی «اسب جنگی» به کارگردانی استیون اسپیلبرگ پنج‌شنبه ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

داستان فیلم با بازی امیلی واتسون، پیتر مولان و جرمی اروین؛ درباره اسبی زیبا به نام جوئی است که در مزرعه خانواده ناراکوت زندگی می کند. پسر خانواده ناراکوت به نام آلبرت دوست نزدیک جوئی به حساب می آید و امکان جدا کردن این دو از هم امری دور از ذهن به حساب می آید. اما بعد از اینکه مالک زمین خانواده ناراکوت، پدرِ خانواده که تد نام دارد را تهدید می کند که در صورت عدم پرداخت اجاره بها آنها اجازه استفاده از زمین را نخواهند داشت، تد مجبور می شود به سراغ اسب زیبای مزرعه برود و آن را در برابر مبلغی به یک فرمانده ارتشی بفروشد و …

فیلم سینمایی «مرغ حق» به کارگردانی حسین مختاری جمعه ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه روی آنتن می‌رود.

این فیلم به دوران آخر سلطنت احمدشاه قاجار و مبارزات شهید سید حسن مدرس با رضاخان و دخالت و دسیسه های انگلیس در امور داخلی ایران می پردازد.

زنده یاد هادی اسلامی، دانیال حکیمی، مجید جعفری، زنده یاد جمشید اسماعیل خانی، شمسی فضل الهی و حسین سحرخیز در فیلم سینمایی «مرغ حق» ایفای نقش کرده‌اند.

شبکه پنج سیما

فیلم سینمایی «پرچم» به کارگردانی انریکو گاتو امروز ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی دانی راویرا، مایکل جینر و کارم کالول خواهیم دید: اسکات یک فضانورد است و سال ها است که پدرش فرانک که او هم یک فضا نورد بوده است خانه را ترک کرده و با اسکات صحبت نکرده است و تلاش های سامانتا همسر اسکات و پسرش مایک برای آشتی دادن اسکات و فرانک نتیجه ای نداشته است. کارسون که یک فرد ثروتمند است می خواهد به کره ماه سفر کند و اعلام می کند که هیچ کس تا به حال به کره ماه پا نگذاشته است و هر خبری مبنی بر سفر به کره ماه را تکذیب می کند او به دنبال به دست آوردن یک ماده از کره ماه است و مایک که متوجه این قضیه شده است از پدر بزرگش فرانک می خواهد که به سفر به کره ماه پیشکسوتان فضانورد کمک کند ولی …

فیلم سینمایی «کوچولوی خیال پرداز» به کارگردانی اسلیک اینگمارک جمعه ساعت ۹ پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی آدریان گرونویک، پتروس ای. کریستن سن و پرنیل سورنسن آمده است: پسرکی که او را با نام کوچولو صدا می زنند، همراه والدینش به یک خانه قدیمی می آیند. پدر کوچولو مدتی است که کار ثابتی ندارد و اوضاع اقتصادی خانواده به همین خاطر به هم ریخته است. پدر کوچولو مجبور شده است در این شرایط به کار موقت فروش لباس های دست دوم رو بیاورد که البته چندان درآن هم موفق نیست. به طوری که مادر کوچولو مجبور می شود در یک خواروبارفروشی به فروشندگی مشغول شود. کوچولو که پسرکی خیالاتی است موقعی که پدرش در حال هرس کردن شاخه های یک درخت است یک شاخه بریده شده را برمی دارد و …

فیلم تلویزیونی جدید «مونچ (هدف)» به کارگردانی مجتبی تربتی فرد جمعه ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه پخش می‌شود.

در این فیلم خواهیم دید: مهرداد و یاسر هر دو پلیس هستند و روی پرونده قوچی که یک قاچاقچی مواد است کار می کنند. آنها با اطلاعاتی که به دست می آورند رد قوچی را می زنند. مهرداد به پای او شلیک می کند ولی بعدا مشخص می شود که او در اثر شلیک اسلحه به سرش کشته شده است. مهرداد به زندان می افتد و مشخص می شود که فرد کشته شده قوچی نبوده است.

سامرند معروفی، علی رجایی، محمد علی قویدل و علیرضا زارعی در فیلم تلویزیونی «مونچ (هدف)» بازی کرده اند.

شبکه نمایش

فیلم سینمایی «آرسنیک و تور کهنه» به کارگردانی فرانک کاپرا پنج شنبه ساعت یک بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی کری گرانت، پریسیلا لین و ریموند میسی خواهید دید: خواهران بروستر، مردهای مسن را می کشند و جسدهایشان را در زیرزمین خانه پنهان می‌کنند. برادرزاده‌شان به راز این جنایت‌ها پی می‌برد و …

فیلم سینمایی «از فراز قله» به کارگردانی سرجی هازاناویسیس امروز ساعت ۱۱ پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی کیو آدامز، وینسینت الباز و ملانی برنیر خواهیم دید: اسکات یک قهرمان جوان اسنو بُرد است که در این رشته جزو بهترین هاست. هدف او انجام کاری در این رشته است که تا حالا کسی به انجام آن دست نزده و آن صعود از اورست و پایین آمدن از پرشیب ترین خطرناک ترین یال قله یعنی مسیر هورنبین با اسنو برد است.

فیلم تلویزیونی «شاه کلید» به کارگردانی سامان مقدم پنج شنبه ساعت ۱۳ پخش می‌شود.

داستان این فیلم درباره سارقی است که از کارهای گذشته خود پشیمان شده و بعد از سال‌ها توبه می‌کند و به نزد خانواده خود باز می‌گردد، وی متوجه می‌شود خواهرش قصد دارد با یک پلیس جوان ازدواج کند اما…

مجید مظفری، بهاره رهنما، سیروس ابراهیم زاده، پروین قائم مقامی، امیرحسین رستمی، کیانوش گرامی، محمد ساربان، صدف رضاپور و شاپور کلهر در فیلم تلویزیونی «شاه کلید» بازی می کنند.

فیلم سینمایی «گودزیلا پادشاه هیولاها» به کارگردانی مایکل داگرتی امروز ساعت ۱۵ پخش می‌شود.

داستان این فیلم با بازی کن واتانابه، کایل چندلر، میلی بابی براون و ورا فارمیگا؛ درباره تلاش‌های قهرمانانه سازمان نهان‌جاندارشناسی مونارک است که اعضایش با تنش و درگیری میان هیولاهای غول‌پیکر مواجه می‌شوند، از جمله گودزیلای قدرتمند که با ماترا، رودان، و حریف نهایی‌اش، گیدورا شاه سه سر روبرو می‌شود.

فیلم سینمایی «ملاقات با آقای مجری» به کارگردانی ماریال هلر امروز ساعت ۱۷ پخش می‌شود.

داستان این فیلم با بازی تام هنگس، متیو رایز و کریس کوپر؛ درباره لوید روزنامه نگاری انتقادی و پرخاشگر است که به تازگی صاحب فرزند شده اما سال ها است، خشم از پدرش را در روحش حمل می کند. لوید مجبور می شود پس از سال ها پدرش را در عروسی مجدد خواهرش ببینید و تلاش پدرش برای نزدیک شدن به او منجر به زد و خورد می شود. مجله ای که لوید در آن کار می کند، قرار است در شماره ای ویژه، از افراد الهام بخش مصاحبه ای چاپ کند و …

فیلم سینمایی «زادورا» به کارگردانی جان فاریو امشب ساعت ۱۹ پخش می‌شود.

فیلم با بازی جاش هاتپیرسون، جوناه بابو، داکس شفرد و کریستین استوارت؛ داستان دو برادر ۱۰ سال و شش ساله است که با یکدیگر رقابت دارند و هر یک سعی دارند، به نحوی توجه پدرشان را به خود جلب کنند. یک روز پدر آنها را نزد خواهر بزرگترشان لیزا می گذارد تا او مراقب دو برادر کوچک تر خود باشد. لیزا پس از رفتن پدر به برادرهایش می گوید که قصد دارد تا ظهر بخوابد و آنها حق ندارند او را بیدار کنند مگر این که خانه آتش گرفته باشد و…

فیلم سینمایی «ضربه مغزی» به کارگردانی پیتر لاندسمن امشب ساعت ۲۱ پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی آلبرت بروکس، آلک بالدوین و ویل اسمیت آمده است: دکتر بنت اومالو یک آسیب شناس عصبی نیجریه ایی ساکن امریکاست که به طور اتفاقی درگیر پرونده ای می شود که او را با چالش های زیادی روبرو می کند. او با مرگ مشکوک یک بازیکن فوتبال امریکایی متوجه می شود که این ورزش برای مغز آسیب های جدی به همراه خواهد داشت و اکثر بازیکنان دچار آلزایمر، افسردگی و سی تی ای می شوند. وی برای اثبات این حقیقت در مقابل کمیته این ورزش مقاومت می کند و …

فیلم سینمایی «قدرت طبیعت» به کارگردانی مایکل پالیش امشب ساعت ۲۳ پخش می‌شود.

این فیلم با بازی امیل هرش، کیت باسورث، مل گیبسون، دیوید زایاس و استفانی کایو؛ در پورتوریکو و در زمانی که طوفان شدیدی در راه است روایت می شود. یک گروه سارق حرفه ای تابلوهای نقاشی عتیقه برای سرقت به آدرس محل نگهداری تابلوهای عتیقه می روند.

فیلم سینمایی «رودخانه کانیون» به کارگردانی هارمون جونز جمعه ساعت یک بامداد پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی جورج مونتگومری، مارسیا هندرسون و پیتر گریوز خواهیم دید: هنگامی که یک دامدار وایومینگ برای خرید گاو به اورگان می رود، مأمور کار او و باندی از مجرمان شهر با هم نقشه می کشند تا گله او را بدزدند اما …

فیلم سینمایی «سفر بخیر» به کارگردانی داریوش مؤدبیان جمعه ساعت ۱۳ پخش می‌شود.

در این فیلم خواهیم دید: اکبر آقا که در یزد شیرینی پزی دارد از ترس دردسرهای بچه دار شدن، تن به ازدواج نمی دهد، در صورتی که برادر کوچکش اصغرآقا در اصفهان دارای همسر و چند فرزند قد و نیم قد است. اصغرآقا طی تماسی دعوت می کند تا اکبر برای متأهل شدن و ضمناً انجام کاری به اصفهان برود.

در این فیلم اکبر عبدی، زنده یاد حمیده خیرآبادی، زنده یاد پروین سلیمانی، زنده یاد داریوش اسدزاده، زنده یاد مهری ودادیان و روح الله مفیدی به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم سینمایی «ماجراهای ناگوار» به کارگردانی براد سیلبرلینگ جمعه ساعت ۱۹ پخش می‌شود.

این فیلم با بازی جیم کری، جود لاو و مریل استریپ؛ درباره سه کودک از خانواده ای ثروتمند است که والدین آنها در آتش سوزی کشته شده اند و یکی از خویشاوندان دورشان سرپرستی آنان را به عهده می گیرد، اما بچه ها خیلی زود درمی یابند که او در پی کشتن آنها و به دست آوردن ثروتشان است.

فیلم سینمایی «دوبار زندگی کن» به کارگردانی ماریا ریپول جمعه ساعت ۲۱ پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی اسکار مارتینز، اینما کوئستا، مافالدا کاربونل و ناچو لوپز خواهیم دید: یک آموزگار بازنشسته به نام امیلیو، پس از آن که به بیماری آلزایمر مبتلا می‌شود، با کمک دختر و نوه‌اش تلاش می‌کند که عشق دوران جوانی‌اش را پیدا کند.

فیلم سینمایی «تنها در اعماق» به کارگردانی یوآخیم هدن جمعه ساعت ۲۳ پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی موا گامل، مادلین مارتین و ترین ویگن خواهیم دید: تووا و آیدا دو خواهرند که برای غواصی در فصل زمستان به یک ساحل اقیانوسی می روند آنها وسایلشان را در پناه کوه می گذارند و می روند و تووا در اثر افتادن یک تخته سنگ در کف اقیانوس گیر می افتد و نمی تواند خارج شود. آیدا هم هر چه تلاش می کند نمی تواند او را نجات دهد. او برای آوردن کمک می رود و وارد یک خانه ساحلی می شود که یک سگ در آن خانه است که وی را می گیرد و آیدا او را با چاقو می کشد و …

شبکه کودک

انیمیشن سینمایی «دورایمون ـ ماجراجویی در قطب» به کارگردانی آتسوشی تاکاهاشی پنج‌شنبه ساعت ۱۴ از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: تابستان گرمی از راه رسیده و درایمون و روبیتا تصمیم می گیرند برای فرار از گرما به قطب بروند. روبیتا در آنجا یک حلقه طلایی پیدا می کنند که قدمت صد هزار ساله دارد. آنها با همراهی دوستانشان تصمیم می گیرند به گذشته سفر کنند تا صاحب حلقه را پیدا کنند.

انیمیشن سینمایی «بال‌ها ۲» به کارگردانی واژ سرکیسیان جمعه ساعت ۱۴ پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: شهر هوایی مورد هجوم ربات های بیگانه قرار می گیرد. هواپیماهای شهر که با انرژی های جدید کار می کنند از کار می افتند و شهردار مجبور می شود از قهرمان قدیمی شهر شوالیه درخواست کمک کند.

شبکه امید

فیلم سینمایی جدید «بازگشت» به کارگردانی جورج کورا و سام خاویر امروز ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی کورا، گوپیکریشنا وارما، شانتی کریشنا، گوپان مانگات، ساراسا بالوسری و نامیتا کریشنامورتی خواهیم دید: توما کوچولو و برادر بزرگترش سبو پس از مرگ والدینشان در یک یتیم خانه رها می شوند. توما به شدت از سبو که پسری مبتلا به سندرم داون است محافظت می کند. زوج جوانی به نام رفیق و فاطمه، سبو را به فرزندی قبول می‌کنند ولی توما را نمی پذیرند. سال‌ها بعد، توما که اکنون یک مرد بالغ شده و در یک نانوایی کار می‌کند، می‌خواهد برادرش را که اکنون توسط والدین خوانده‌اش به اسم ایسمو تغییر نام داده است، پس بگیرد.

فیلم تلویزیونی «پینوکیو، عامو سردار و رئیسعلی» به کارگردانی سیدرضا صافی جمعه ساعت ۱۸ پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: همایون پسر نوجوان دلواری، به عشق تصاحب جایزه برتر خاطره نویسی، عزم خود را برای تحقیق پیرامون شخصیت رئیسعلی دلواری جزم می کند. تحقیق تاریخیِ همایون، ما و او را به دنیای شاد، پر حادثه و فانتزی این فیلم می برد …

در «پینوکیو، عامو سردار و رئیسعلی»؛ حجت شورکی، حسین قفلی، جوهر تنگستانی، علی نیکفر، اصغر جوادی، احمد قربانی و علیرضا میرشکاری بازی کرده اند.

شبکه افق

فیلم سینمایی «شکارچی لحظه ها» به کارگردانی دن گیلروی جمعه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم با بازی جک گیلنهال، رنه روسو و بیل پکستن آمده است: لوئیس بلوم که کار و بار مشخصی ندارد به حرفه خبرنگاری علاقمند می شود. او یک دوربین بیسیم خریده و به شکار لحظه ها می‌پردازد. او با استفاده از ترفند ویژه ای به سیستم شبکه پلیس شهری متصل شده و در جریان جدیدترین گزارشات مربوط به جرم و جنایات در شهر قرار می گیرد.

فیلم سینمایی «بازمانده» به کارگردانی سیف‌الله داد جمعه ساعت ۱۸ پخش خواهد شد.

داستان فیلم با بازی سلما المصری، جیانا عید، بسام کوسا، جمال سلیمان و غسان مسعود؛ درباره اشغال شهر حیفا در سال ۱۹۴۸ در فلسطین اشغالی است.

شبکه سلامت (با رابط ناشنوا)

فیلم سینمایی «مرد بارانی» به کارگردانی بری لوینسون جمعه ساعت ۱۱ با رابط ناشنوایان از شبکه سلامت پخش می شود.

در این فیلم با بازی تام کروز و داستین هافمن خواهیم دید: چارلی بابیت جوانی که غرق تجارت اتومبیل‌های لوکس است با خبر می‌شود پدرش فوت کرده و خانه ۳ میلیون دلاری‌اش را به برادر دیگرش، ریموند که مبتلا به اوتیسمی است، بخشیده است. چارلی تا کنون برادرش را ندیده است اما برای استفاده از ارث پدر ناچار است …

شبکه فراتر (4k)

به گزارش ایسنا، فیلم سینمایی «پرندگان خشمگین» به کارگردانی کلی کایتیس و فرگال ریلی پنجشنبه ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه از شبکه فراتر پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهید دید: قرمز، چاک و بمب سه پرنده‌ای هستند که برای نجات پرندگان از دست سبزالوها به کوهستان می‌روند تا پهلوان عقاب را پیدا کنند. در جزیرۀ پرندگان همه شاد و خوشحال هستند و در کنار هم با آرامش زندگی می‌کنند. اما قرمز از وضعیت خودش راضی نیست و همیشه خشمگین است. او که از کودکی تنها بوده و همیشه توسط دیگر پرنده‌ها مسخره می‌شد، هر روز بیشتر از قبل عصبانی می‌شود. تا اینکه پرنده‌ها تصمیم می‌گیرند او را به گروهی بفرستند که دست از رفتار خشنش بردارد. قرمز، در این گروه دو دوست پیدا می‌کند. چاک و بمب هر دو به دلیلی شبیه به او وارد این گروه شده‌اند و …

فیلم سینمایی «اسپارتاکوس» به کارگردانی استنلی کوبریک جمعه ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه پخش خواهد شد.

داستان این فیلم با بازی کرک داگلاس، لارنس اولیویه، ژان سیمونز و چارلز لاتون؛ درباره‌ برده‌ای به نام اسپارتاکوس است که از ظلم و ستم اربابان و امپراطوری روم به ستوه آمده است. او به زودی با گروهی از گلادیاتورها فرار می‌کند و خیلی زود هدایت ارتشی از برده‌ها را بر علیه امپراطوری روم فرماندهی می‌کند تا ظلم و ستم را از بین ببرد. اما …

لینک کوتاه: https://didehbanhonar.ir/?p=1429

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا