تئاتر

«تجربه‌های اخیر» در پردیس تئاتر شهرزاد/ راغب به اجرا نبودیم

نمايشنامه‌خواني «تجربه‌های اخیر» به کارگرداني کياوش ديندار که روز جمعه ۴ آذر در پرديس تئاتر شهرزاد اجرا شد، روز جمعه ۱۱ آذر نيز اجرا مي‌شود.

به گزارش دیده بان هنر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی صندوق اعتباری هنر؛ کیاوش دیندار کارگردان نمایشنامه‌ خوانی «تجربه‌ های اخیر» که روز جمعه ۴ آذر در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا شد، درباره این اجرا و تمدید آن به خبرنگار مهر گفت: در ابتدا قرار بود نمایشنامه‌ خوانی «تجربه‌ های اخیر» را در یک نوبت اجرا کنیم ولی به دلیل استقبال مخاطبان از این اجرا، قرار شد روز جمعه ۱۱ آذر نیز برای بار دوم این نمایشنامه‌ خوانی را اجرا کنیم.
وی درباره چرایی اینکه نمایشنامه «تجربه‌ های اخیر» امیر رضا کوهستانی اجرای صحنه‌ ای نشد، یادآور شد: چون اولین تجربه کاری‌ مان بود می‌ خواستیم خودمان را محک بزنیم به همین دلیل تصمیم گرفتم کار را در قالب نمایشنامه‌ خوانی اجرا کنیم.
دیندار درباره برنامه‌ ریزی خود برای اجرای اثری صحنه‌ ای، گفت: به اندازه کافی روی نمایشنامه «تجربه‌ های اخیر» کار کرده‌ ایم و احتمالاً برای کار دوم و اجرای صحنه‌ ای به سراغ نمایشنامه دیگری خواهیم رفت.
این هنرمند تئاتر درباره روند تولید این نمایشنامه‌ خوانی در شرایط فعلی، اظهار کرد: کار بسیار سختی بود. در ابتدا قرار بود ما نمایشنامه‌ خوانی را خیلی زودتر اجرا کنیم ولی به دلیل شرایط جامعه این اجرا به عقب افتاد. ضمن اینکه در شرایطی که در آن به سر می‌ بریم رزرو پلاتو و تمرین کار سختی بود.
وی در پایان سخنان خود تأکید کرد: شرایط خوب نبود و خودمان هم راغب به اجرای کار نبودیم ولی به دلیل اینکه حدود ۵ ماه تمرین کرده بودیم، مجبور به اجرا شدیم.
وحید نوبخت، کیاوش دیندار، کیانا کیوانی، کیمیا نجاری، مریم زارعی، رها محمد نژاد، حمید رضا جعفری، بازیگران نمایشنامه‌ خوانی «تجربه‌های اخیر» هستند.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا