سینماکسب و کار

برنامه آموزشی خبرنگاران نوجوان جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان اعلام شد

ویژه برنامه کارگاه‌های آموزشی خبرنگاران نوجوان سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از سوم مهر جاری آغاز می‌شود و تا سیزدهمین روز همین ماه در فرهنگسرای رسانه اصفهان ادامه دارد.

به گزارش دیده بان هنر و به نقل از ایرنا، کمیته خبرنگاران نوجوان جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان روز یکشنبه اعلام کرد: از جمله این برنامه‌ها، کارگاه «مبانی خبر و مهارت خبرنویسی» است که روز دوشنبه سوم مهر برگزار می‌شود.

«تکنیک های مصاحبه» و «عکاسی و تولید محتوا با موبایل» عنوان ۲ برنامه دیگری است که روز سه شنبه چهارم مهر برگزار خواهد شد.

«آشنایی با مبانی و اصطلاحات سینمایی» نیز عنوان کارگاه آموزشی دیگری است که روز چهارشنبه پنجم مهر برای این نوجوانان تدریس خواهد شد.

ششم مهر، خبرنگاران نوجوان «خلاقیت و ایده پردازی» را می آموزند و «سواد رسانه ای و بازنمایی در رسانه» و «تکنیک‌های جریان سازی و تبلیغات در شبکه های اجتماعی» هم از سرفصل‌های تدریسی در روز شنبه هشتم مهر است.

دیگر کارگاه های آموزشی این نوجوانان، آشنایی با «تکنیک‌های نقد و تحلیل فیلم» در روز یکشنبه نهم مهر و «ساخت پادکست» در روز دوشنبه دهم مهر برگزار می شود.
سیزدهم مهر روز پایانی این سلسله کارگاه‌های آموزشی خواهد بود و با یادگیری «گزارش خبری»، خبرنگاران نوجوان به استقبال جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان خواهند رفت که امسال از ۱۵ تا ۲۰ مهر در اصفهان برگزار خواهد شد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا