تئاتر

برای «نوبت دیوانگی» سرکارمان گذاشته‌اند

هادی مرزبان کارگردان باسابقه تئاتر از نبود پاسخگویی مشخص درباره تعیین نوبت اجرای تازه‌ترین اثر خود یعنی نمایش «نوبت دیوانگی» از سوی مدیران و مسئولان تئاتری انتقاد کرد.

به گزارش دیده بان هنر و به نقل از خبرگزاری مهر؛ هادی مرزبان که از اواخر زمستان سال ۱۴۰۱ قصد تولید و اجرای نمایش «نوبت دیوانگی» را دارد، درباره سرانجام وضعیت اجرای این اثر نمایشی در سال جاری، به خبرنگار مهر گفت: از حدود اسفند سال گذشته پیگیر گرفتن نوبت اجرا برای نمایش «نوبت دیوانگی» بودم ولی حدود ۴ ماه است که پاسخ مشخصی به من داده نشده و آخرین حرفی که به من زده شده این است که متن برای دریافت مجوز در اختیار شورای نظارت و ارزشیابی است.

وی تصریح کرد: اگر نمی‌خواهند کار کنم به من بگویند، من آدمی نیستم که برای اجرای نمایش خواهش کنم. به گونه‌ای برخورد می‌شود که گویا سرکارمان گذاشته‌اند.

این هنرمند با سابقه تئاتر یادآور شد: از اسفند سال گذشته مدام امروز و فردا می‌کنند و پاسخ مشخصی برای نوبت اجرایی «نوبت دیوانگی» ارائه نمی‌دهند. من باید نوبت اجرای نمایش را بدانم تا بتوانم با بازیگران مدنظرم هماهنگ کنم.

مرزبان در پایان سخنان خود تأکید کرد: دیگر ۲ هفته‌ای هست که پیگیر ماجرا نشده‌ام. اگر نمی‌خواهند کار کنم راحت حرف‌شان را بزنند.

نمایش «نوبت دیوانگی» نوشته پرویز زاهدی و روایتگر ماجرای دیدار شمس و مولانا و عشق کیمیا دختر مولانا به شمس است.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا