بازیسبک زندگیکسب و کار

بازیگر نقش کودکی حضرت یوسف چه شکلی شده؟

حسین جعفری با بازی در نقش کودکی حضرت یوسف (یوزارسیف) در سریالی به همین نام به شدت دیده شد، حالا بزرگ شده و در حال فیلم سازی و ادامه راه بازیگری است.

به گزارش دیده بان هنر و به نقل از تابناک با تو؛ حسین در یک خانواده چهار نفره به دنیا آمد است، از دوران کودکی با قرآن مونس بوده و آن را به خوبی تلاوت می کرد تا اینکه از ۵ سالگی مکبر و اذان گوی مسجد شد. در بهمن ماه 1383 وقتی 12 ساله بود توسط پسر عمه خود مصطفی زمانی به فرج الله سلحشور کارگردان سریال یوسف پیامبر معرفی شد. او بعد از تست و قبولی به عنوان بازیگر نقش کودکی یوسف بازی کرد.

سخت ترین سکانس

فکر کنم سخت ترین قسمت‌ های سریال از نظر من سکانس هایی بود که در چاه بودم و فیلمبرداری آن هم در فصل سرد زمستان بسیار سخت بود.

سابقه تئاتر مدرسه

من قبل از بازی جلوی دوربین در مدرسه کار تئاتر می کردم، در سال اول و دوم راهنمایی هم نمایشنامه ای نوشتم و در ان بازی کردم و بازیگر برگزیده استان در آن رده سنی شدم.

کلاسی نرفتم

من آموزش خاص برای بازی در این نقش ندیدم.

نه کلاس بازیگری رفتم و نه روش دیگری، اگر هم توانستم نقشم را خوب اجرا کنم همگی از لطف های مرحوم سلحشور بود که سر کار به من می کردند.

ماجرای تغییر نام به حسین

من در ماه محرم به دنیا آمده ام اما خانواده ام اسم دیگری برایم انتخاب کرده بودند اما در همان بچگی دچار یک بیماری شدید و خطرناکی شدم.

به همین خاطر پدر و مادرم نذر کردند اگر خوب شوم اسمم را حسین می گذارند، حال من خوب شد و خانواده ام اسم من را به حسین تغییر دادند.

حضور در هیئت

من خودم در هیئت‌ های امام حسین نه فقط در ماه محرم بلکه در ایام دیگر سال هم می‌ روم، با تعدادی از دوستان هیئت داریم که حداقل ماهی دوبار در آن شرکت می کنم.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا