تئاترسینما

بازیگر سریال خاتون درگذشت

الهام شکیب بازیگر تئاتر و سینما در ۴۵ سالگی، بر اثر بیماری درگذشت.

به گزارش دیده بان هنر و به نقل از ایرنا؛ این بازیگر در آثاری چون فیلم های سینمایی مینی بوس، شاطره، دسر توت فرنگی، روز امتحان، بازجویی در کافه تهران، نقش آفرینی کرده بود. وی همچنین در سریال خاتون نیز به ایفای نقش پرداخته بود.

شکیب که متولد سال ۱۳۵۷ دارای مدرک کارشناسی نمایش با گرایش طراحی صحنه بود اما نمایش‌های بیماری خانواده میم و یرما را کارگردانی کرده بود.

گفتنی است الهام شکیب که متولد سال ۱۳۵۷ دارای مدرک کارشناسی نمایش با گرایش طراحی صحنه بود اما نمایش‌های بیماری خانواده میم و یرما را کارگردانی کرده بود، وی همچنین در نمایش‌هایی همچون «رستم از شاهنامه رفت» زنده‌یاد رضا حداد، «عروس طوقی» نیما دهقان، «خرس» و «یک نوکر و دو ارباب» حمید پورآذری، «شازده احتجاب» علی رفیعی، «آوای باد» حمید ابراهیمی، «کلفت‌ها» و «خیلی دیرم شده» محمد عاقبتی، «زنی که زیاد می‌دانست» علیرضا اولیایی و «پرفورمنس» زنده یاد آتیلا پسیانی بوده است. شکیب در عرصه تئاتر نیز همکاری با کارگردانان بزرگی همچون علی رفیعی و مرحوم آتیلا پسیانی را در کارنامه خود داشت و در نمایش‌های متعددی از جمله رستم از شاهنامه رفت، عروس طوقی، خرس و یک نوکر و دو ارباب، شازده احتجات، آوای باد، کلفت‌ها و خیلی دیرم شده، زنی که زیاد می‌دانست، عروسی شغال و پرفورمنس حضور داشت.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا