جهانسبک زندگی

این ۳ ملکه، زیباترین ملکه‌های دنیا هستند

طی چند روز گذشته بالاخره تاچگذاری شاه چارلز سوم انجام شد و چارلز و کامیلا عناوین شاه و ملکه را دریافت کردند. در این مراسم ستارگان سلطنتی از کشور‌های مختلف جهان حضور یافته و با استایل‌های زیبا، حواشی مراسم را رقم زدند. ملکه لیتزیا، ملکه رانیا و پرنسس شارلن، که به عنوان زیباترین بانوان سلطنتی دنیا شناخته می‌شوند.

به گزارش دیده بان هنر و به نقل از تابناک با تو؛ طی چند روز گذشته بالاخره تاچگذاری شاه چارلز سوم انجام شد و چارلز و کامیلا عناوین شاه و ملکه را دریافت کردند. در این مراسم ستارگان سلطنتی از کشور‌های مختلف جهان حضور یافته و با استایل‌های زیبا، حواشی مراسم را رقم زدند. ملکه لیتزیا، ملکه رانیا و پرنسس شارلن، که به عنوان زیباترین بانوان سلطنتی دنیا شناخته می‌شوند هم در این مراسم حاضر شدند و نشان دادند واقعا شایسته این صفت هستند. در این مطلب نگاهی به استایل این ۳ ملکه در مراسم تاجگذاری داشته‌ایم.

این ۳ ملکه، زیباترین ملکه‌های دنیا هستند (برترین ها)

ملکه لیتزیا بار‌ها به عنوان زیباترین ملکه دنیا شناخته شده است. او در مراسم تاجگذاری شاهزاده چارلز هم با استایلی شیک و متفاوت ظاهر شد و بار دیگر ثابت کرد که لباس پوشیدن را خوب بلد است. این ملکه بار‌ها ثابت کرده که جسارت خوبی در امتحان مدل‌های مختلف استایل دارد و در این مراسم هم با انتخاب رنگ صورتی به عنوان رنگ اصلی استایلش، بار دیگر مهر تاییدی بر این ادعا زده است. او در این مراسم کت و شلواری به رنگ صورتی باربی‌گونه حاضر شد و با لباسش به اندازه کافی توجه حاضرین را جلب کرد.

این ۳ ملکه، زیباترین ملکه‌های دنیا هستند (برترین ها)

لیتزیا، ملکه ۵۰ ساله اسپانیا، که پیش از ملکه شدن مجری بوده، این کت و شلوار شیک را با کلاهی حصیری که به شکل دیسک طراحی شده بود ست کرد. این کلاه اگرچه سنخیت زیادی با کت و شلوار صورتی ملکه داشت، اما مدل آن به شدت سوژه کاربران فضای مجازی شد. بسیاری بر این باور بودند که لیتزیا با این کلاه شبیه کاراکتر ریدن در بازی ویدئویی مورتال کامبت شده!

این ۳ ملکه، زیباترین ملکه‌های دنیا هستند (برترین ها)

لیتزیا در روز قبل از مراسم تاجگذاری، که به نوعی خوشامدگویی به میهمانان در کاخ باکینگهام بود هم با لباس شیک سبز رنگی از کالکشن بهار/تابستان ۲۰۲۳ ویکتوریا بکهام حاضر شده بود. این لباس هم به نوبه خودش به شدت مورد توجه قرار گرفت. شاید بتوانیم بگوییم لیتزیای خوشپوش و جذاب، جای خالی مگان مارکل، خوشپوش‌ترین بانوی سلطنتی انگلستان، را پر کرده بود. مگان مارکل هم هربار با استایلش دیوانه‌مان میکرد و نشان میداد تا چه حد می‌تواند جسور و زیبا باشد.

این ۳ ملکه، زیباترین ملکه‌های دنیا هستند (برترین ها)

ملکه رانیا، ملکه اردن

رانیا که از خوشپوش‌ترین و شیک‌ترین ملکه‌های دنیا محسوب می‌شود، با لباسی به رنگ زرد پاستلی در این مراسم حضور داشت. این لباس با یقه‌ی کیپ و طرح زیبایش توجه بسیاری را جلب کرد.

این ۳ ملکه، زیباترین ملکه‌های دنیا هستند (برترین ها)

در روزی که خیلی‌ها با تاج‌هایشان جلب توجه می‌کردند، او با کلاهی از جنس لباس، ظاهرش را تکمیل کرده بود. کفش‌های پاشنه‌دار سفید این استایل را تکمیل کرده بود.

این ۳ ملکه، زیباترین ملکه‌های دنیا هستند (برترین ها)

این ملکه زیبا خوشپوشی همیشگی‌اش را در ضیافت روز قبل از تاج‌گذاری در کاخ باکینگهام نیز به رخ کشیده بود. در این ضیافت او با لباسی قهوه‌ای، بلند و جذب از برند شیاپارلی حضور یافته بود و با کیف و کفش‌های طلایی استایلش را تکمیل کرده بود.

این ۳ ملکه، زیباترین ملکه‌های دنیا هستند (برترین ها)

پرنسس شارلن، پرنسس موناکو

سومین بانوی سلطنتی زیبای حاضر در مراسم تاجگذاری، پرنسس شارلن، پرنسس موناکو بود. پرنسس موناکو در این مراسم با کت و دامن کرم رنگ جذابی حاضر شد که سادگی آن را دکمه‌های طراحی شده به شکل گل از بین می‌بردند. شارلن ۴۵ ساله که پیشتر شناگر بوده، به عنوان جسورترین بانوی سلطنتی شناخته می‌شود. برخلاف بسیاری از بانوان سلطنتی، شارلن بار‌ها با دامن‌های کوتاه دیده شده و مهم‌تر از همه موهایش به شکل پیکسی کوتاه هستند. مدل مویی که به هیچ وجه بین بانوان سلطنتی دیده نمی‌شود.

این ۳ ملکه، زیباترین ملکه‌های دنیا هستند (برترین ها)

کت و دامن شیک شارلن در این مراسم هم به شدت مورد توجه قرار گرفت. مدل طراحی کت و دنباله‌ای که در قسمت پشتی کت آویزان بود، این کت را متفاوت میکرد. او استایلش را با کفش‌هایی استیلتو دقیقا به همان رنگ تکمیل کرده بود. شارلن مثل همیشه با مو‌های پیکسی جذابش و آرایش ساده‌اش در مراسم حاضر شد.

این ۳ ملکه، زیباترین ملکه‌های دنیا هستند (برترین ها)

این پرنسس زیبا و جسور در روز قبل از تاجگذاری و در کاخ باکینگهام با استایلی شیک و متفاوت ظاهر شد. او در این مراسم به سراغ ست جذابی از پیراهن و شلوار رفته بود که طراحی متفاوتی داشتند. او این پیراهن زیبا را با صندل‌ها و کیف کلاچ نقره‌ای‌اش ست کرده بود.

منبع: برترین‌ها

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا