تلویزیون

اعتراض دوباره کمال تبریزی: «سرزمین مادری» یتیم و بی‌سرپرست است

کمال تبریزی با انتقاد از نحوه پخش سریال «سرزمین مادری» در صفحه اینستاگرامش نوشت: قسمت چهارم از فصل دوم را که دیدم آه از نهادم بلند شد و فهمیدم که سریال یتیم و بی‌سرپرست شده و زحمات و هزینه این سال‌ ها در حال نابودی است.

به گزارش دیده بان هنر و به نقل از گروه فرهنگ و هنر برنا؛ کمال تبریزی بار دیگر به نحوه پخش سریال «سرزمین مادری» انتقاد کرد و در صفحه اینستاگرامش نوشت: همان طور که قبلا اشاره کردم تهیه‌ کننده سریال «سرزمین مادری» و سیمافیلم در یک اقدام مشترک، در حال پخش فصل دوم سریال با عجله‌ای باورنکردنی و به بدترین شکل ممکن هستند! متاسفانه ارتباط مرا نیز برای رفع نواقص سریال قطع کرده‌اند و نمی‌دانم چرا!؟ احتمالا تصورشان این است که دیگر نیازی به نظرات کارگردان ندارند!
قسمت چهارم از فصل دوم را که دیدم آه از نهادم بلند شد و فهمیدم که سریال یتیم و بی‌سرپرست شده و زحمات و هزینه این سال‌ها در حال نابودی است. صدای ساز نی را مثلا از رادیو می‌ شنوید تا اینکه موسیقی متن شروع می‌ شود و صدای نی به پایان می‌ رسد اما در کمال تعجب با اتمام موسیقی دوباره صدای ساز نی بی‌هیچ دلیلی و به نحو مخربی شروع می‌ شود! و تقریبا مطمئن هستم که به خاطر عجله‌ ای که داشتند هیچکس متوجه ارتکاب این خطای آشکار نشده است یا شاید هم تصور کرده‌اند که این طور بهتر است!

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا