جهانسبک زندگیکسب و کار

آرایش فریبکارانه مدل معروف برای شهرت

(إما هلبرگ) مدلی که با زیبایی آفریقایی اش توجهات بسیاری را به خود جلب کرده و عکس‌های متنوعی را در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر می‌کند. او در حدود ۳۰۰ هزار فالوئر دارد. این مدل ۱۹ ساله فقط یک سال است که وارد فضای مجازی شده است.

به گزارش دیده بان هنر و به نقل از «اختصاصی تابناک باتو»؛ (إما هلبرگ) مدلی که با زیبایی آفریقایی اش توجهات بسیاری را به خود جلب کرده و عکس‌های متنوعی را در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر می‌کند. او در حدود ۳۰۰ هزار فالوئر دارد. این مدل ۱۹ ساله فقط یک سال است که وارد فضای مجازی شده است.

آرایش فریبکارانه مدل معروف برای شهرت

آرایش فریبکارانه مدل معروف برای شهرت

*پدیده رو به رشد blackfishing در جوامع سفیدپوست

آرایش فریبکارانه مدل معروف برای شهرت

 

آرایش فریبکارانه مدل معروف برای شهرت

پدیده blackfishing به تازگی در جوامع سفیدپوست شایع شده است. در چنین پدیده‌ای افراد تلاش می‌کنند تا با لوازم آرایش و کمک گرفتن از کلاه گیس و موی مصنوعی خود را به دختران آفریقایی شباهت بدهند. از نظر آن‌ها دختران سیاه پوست، زیبایی سحرانگیز و جذب کننده‌ای دارند. لوازم آرایشی که ویژگی‌های صورت را به شکل قابل توجهی تغییر می‌دهد در سال‌های اخیر در کشور‌های جنوب شرقی آسیا رواج یافته است. ماسک‌های مومی برای حجم دادن به صورت و بینی، لیفت دهنده‌های پوست صورت و ماسک‌هایی که حجم اجزای صورت را کوچکتر نشان می‌دهند و زائده‌های پوست صورت و بدن را محو می‌کنند، از جمله این موارد هستند، تا جایی که برخی این لوازم آرایشی را تهدیدی برای عمل‌های جراحی زیبایی در آینده می‌دانند. کاربران فضای مجازی استفاده از این محصولات آرایشی را فریب و خدعه به حساب می‌آورند.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا